24.kolo, Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor , 2022-2023

--

Suchohrdly a Prosiměřice uhrály remízu

64. M. Adamov (p.) , 68. M. Tapšík - 38. M. Buchta , 89. J. Kocian
3

Utkání týmů Suchohrdly a Prosiměřice nabídlo nejen góly, ale také rozjitřené vášně, fauly a záplavu žlutých karet.

Úspěšná hlavička

Ze začátku zápasu měly navrch Prosiměřice, do velké šance se dostal Jan Kocian i lídr tabulky střelců Denis Kuřitka, kterému ale dokázal vyrazit míč brankář domácích Petr Felcan. První branky se hosté dočkali po rohovém kopu Tomáše Vaníčka a následné hlavičce Michala Buchty. První poločas skončil 0:1.

V hlavní roli rozhodčí

Do druhého poločasu nastoupily Suchohrdly s novým elánem. Krátce po začátku druhé půli se prosadily po rohovém kopu, ovšem rozhodčí viděl situaci jinak a branku neuznal, což rozčílilo nejen hráče a trenéra (padlo několik žlutých karet), ale i suchohrdelské fanoušky. Na domácí se však přece jen usmálo štěstí. Poté, co soupeř zahrál rukou, proměnil Michal Adamov nařízenou penaltu a srovnal stav. Také u druhého gólu domácích byl Michal Adamov, kdy po centru z levé strany výborně zavřel zadní tyč a našel pod sebou Michala Tapšíka. Brankář hostí Martin Čejka opakovaně podržel svůj tým a díky němu a proměněné šanci Jana Kociana v 89. minutě skončil vypjatý zápas remízou 2:2.

Žlutých karet padlo v tomto zápase celkem 11, a to jak za fauly, tak za protesty. Rozhodčí Marek Horký si zkrátka nebral servítky.

TJ Suchohrdly
Michael Glazer: Jsem rád, že se nám podařilo nepovedený první poločas hodit za hlavu a otočit utkání. Škoda branky pár minut před koncem. Remíza vzhledem k vývoji utkání je spravedlivá.

P. Felcan [-] - M. Tapšík [-] (78. F. Kroupa [-] ) , M. Pojer [-] , L. Jakub [-] , M. Glazer [-] , Z. Adamov [-] , J. Pichanič [-] , P. Štancl [-] , M. Adamov [-] (78. P. Štancl [-] ) , Z. Pospíšil [-] , P. Pospíšil [-]