Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor
2023-2024
-
Tasovice B - Šanov 100-0-0 % 1:3 (1:2) 12.08. 17:00 -
Horní Kounice - Práče 50-0-50 % 3:4 (1:2) 12.08. 17:00 -
Dobšice B - Rakšice 75-0-25 % 2:4 (1:1) 13.08. 10:15 -
Suchohrdly - Hrádek 100-0-0 % 1:2 (0:1) 13.08. 17:00 -
Prosiměřice - Božice 100-0-0 % 4:1 (2:1) 13.08. 17:00 -
Blížkovice - Únanov 75-0-25 % 1:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Vrbovec - M. Krumlov B 75-0-25 % 4:0 (1:0) 13.08. 17:00
-
Suchohrdly - Rakšice 0-0-100 % 2:2 (1:2) 19.08. 10:15 -
Šanov - Horní Kounice 100-0-0 % 6:1 (4:0) 19.08. 17:00 -
Božice - Tasovice B 34-33-33 % 5:2 (2:1) 20.08. 15:30 -
Hrádek - Vrbovec 33-0-67 % 5:6 (2:4) 19.08. 10:15 -
M. Krumlov B - Prosiměřice 0-0-100 % 3:3 (1:2) 20.08. 17:00 -
Únanov - Dobšice B 100-0-0 % 5:0 (3:0) 20.08. 17:00 -
Práče - Blížkovice 100-0-0 % 3:2 (2:1) 20.08. 17:00
-
Tasovice B - Horní Kounice 75-0-25 % 5:3 (3:1) 26.08. 17:00 -
Dobšice B - Práče 0-0-100 % 1:6 (0:2) 27.08. 10:15 -
Božice - M. Krumlov B 50-25-25 % 1:1 (1:1) 27.08. 15:30 -
Suchohrdly - Únanov 0-0-100 % 1:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Prosiměřice - Hrádek 100-0-0 % 0:2 (0:2) 26.08. 15:00 -
Vrbovec - Rakšice 75-0-25 % 2:2 (2:1) 27.08. 14:00 -
Blížkovice - Šanov 50-0-50 % 3:2 (0:2) 27.08. 17:00
-
Šanov - Dobšice B 100-0-0 % 6:2 (4:2) 02.09. 16:30 -
Horní Kounice - Blížkovice 0-0-100 % 1:5 (1:1) 03.09. 16:30 -
Únanov - Vrbovec 33-0-67 % 2:1 (1:0) 03.09. 16:30 -
Rakšice - Prosiměřice 100-0-0 % 5:1 (3:1) 03.09. 14:00 -
Práče - Suchohrdly 100-0-0 % 6:0 (3:0) 03.09. 16:30 -
M. Krumlov B - Tasovice B 67-0-33 % 2:1 (1:0) 03.09. 16:30 -
Hrádek - Božice 67-0-33 % 2:2 (0:2) 03.09. 16:30
-
Dobšice B - Horní Kounice 100-0-0 % 2:2 (1:0) 10.09. 10:15 -
Rakšice - Božice 100-0-0 % 2:2 (2:2) 09.09. 10:15 -
M. Krumlov B - Hrádek 100-0-0 % 3:0 (0:0) 10.09. 16:30 -
Prosiměřice - Únanov 33-0-67 % 3:1 (1:1) 10.09. 16:30 -
Suchohrdly - Šanov 33-0-67 % 4:4 (3:2) 10.09. 16:30 -
Tasovice B - Blížkovice 0-0-100 % 2:0 (0:0) 10.09. 16:30 -
Vrbovec - Práče 67-0-33 % 1:5 (1:2) 10.09. 16:30
-
Šanov - Vrbovec 100-0-0 % 3:3 (0:3) 16.09. 16:00 -
Horní Kounice - Suchohrdly 0-0-100 % 8:1 (0:1) 16.09. 16:00 -
Práče - Prosiměřice 100-0-0 % 3:3 (1:0) 17.09. 16:00 -
Únanov - Božice 100-0-0 % 2:2 (2:1) 17.09. 16:00 -
Rakšice - M. Krumlov B 50-50-0 % 0:0 (0:0) 17.09. 16:00 -
Hrádek - Tasovice B 50-0-50 % 1:2 (0:1) 17.09. 16:00 -
Blížkovice - Dobšice B 100-0-0 % 3:2 (3:1) 17.09. 16:00
-
Božice - Práče 67-0-33 % 3:0 (2:0) 24.09. 15:30 -
Hrádek - Rakšice 33-0-67 % 1:5 (1:3) 24.09. 16:00 -
M. Krumlov B - Únanov 0-67-33 % 2:2 (0:2) 24.09. 16:00 -
Suchohrdly - Blížkovice 33-0-67 % 2:3 (2:2) 24.09. 16:00 -
Prosiměřice - Šanov 67-0-33 % 5:3 (1:2) 24.09. 16:00 -
Tasovice B - Dobšice B 100-0-0 % 4:1 (2:1) 24.09. 16:00 -
Vrbovec - Horní Kounice 67-0-33 % 1:2 (1:2) 24.09. 16:00
-
Rakšice - Tasovice B 100-0-0 % 3:0 (2:0) 30.09. 10:15 -
Horní Kounice - Prosiměřice 0-0-100 % 2:0 (2:0) 30.09. 15:30 -
Práče - M. Krumlov B 100-0-0 % 0:4 (0:3) 30.09. 10:15 -
Šanov - Božice 50-0-50 % 1:1 (1:1) 30.09. 15:30 -
Dobšice B - Suchohrdly 0-0-100 % 4:2 (1:0) 01.10. 10:15 -
Únanov - Hrádek 100-0-0 % 1:2 (0:0) 01.10. 15:30 -
Blížkovice - Vrbovec 100-0-0 % 4:3 (3:2) 01.10. 15:30
-
Tasovice B - Suchohrdly 100-0-0 % 1:1 (1:0) 07.10. 15:30 -
Božice - Horní Kounice 100-0-0 % 4:1 (1:1) 08.10. 14:00 -
M. Krumlov B - Šanov 100-0-0 % 3:0 (0:0) 08.10. 15:30 -
Hrádek - Práče 0-0-100 % 2:0 (1:0) 08.10. 15:30 -
Prosiměřice - Blížkovice 0-100-0 % 4:5 (3:2) 08.10. 15:30 -
Rakšice - Únanov 100-0-0 % 3:1 (1:0) 08.10. 15:30 -
Vrbovec - Dobšice B 100-0-0 % 2:5 (0:2) 07.10. 15:30
-
Šanov - Hrádek 100-0-0 % 2:3 (2:2) 14.10. 15:00 -
Horní Kounice - M. Krumlov B 0-50-50 % 1:3 (0:1) 14.10. 15:00 -
Dobšice B - Prosiměřice 50-0-50 % 3:6 (2:2) 15.10. 10:15 -
Práče - Rakšice 50-0-50 % 1:2 (1:0) 15.10. 15:00 -
Únanov - Tasovice B 50-50-0 % 2:3 (2:3) 14.10. 14:00 -
Blížkovice - Božice 100-0-0 % 5:1 (4:0) 15.10. 15:00 -
Suchohrdly - Vrbovec 50-0-50 % 3:2 (3:2) 15.10. 15:00
-
Božice - Dobšice B 100-0-0 % 3:7 (1:3) 21.10. 15:00 -
M. Krumlov B - Blížkovice 100-0-0 % 2:3 (1:3) 22.10. 15:00 -
Hrádek - Horní Kounice 100-0-0 % 4:1 (0:1) 22.10. 15:00 -
Prosiměřice - Suchohrdly 100-0-0 % 3:0 (2:0) 21.10. 15:00 -
Únanov - Práče 67-33-0 % 1:2 (0:0) 22.10. 15:00 -
Tasovice B - Vrbovec 100-0-0 % 4:2 (2:2) 22.10. 15:00 -
Rakšice - Šanov 50-0-50 % 2:5 (0:2) 21.10. 15:00
-
Horní Kounice - Rakšice 0-0-100 % 1:2 (0:0) 28.10. 14:00 -
Šanov - Únanov 50-0-50 % 3:1 (2:0) 28.10. 14:00 -
Dobšice B - M. Krumlov B 50-50-0 % 4:1 (2:0) 29.10. 10:15 -
Práče - Tasovice B 100-0-0 % 1:0 (1:0) 29.10. 14:00 -
Blížkovice - Hrádek 100-0-0 % 4:2 (3:0) 29.10. 14:00 -
Suchohrdly - Božice 50-50-0 % 1:3 (1:1) 29.10. 14:00 -
Vrbovec - Prosiměřice 50-0-50 % 0:2 (0:2) 29.10. 14:00
-
M. Krumlov B - Suchohrdly 100-0-0 % 7:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
Práče - Šanov 100-0-0 % 4:2 (2:2) 04.11. 14:00 -
Rakšice - Blížkovice 0-0-100 % 3:3 (3:0) 12.11. 14:00 -
Únanov - Horní Kounice 100-0-0 % 1:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Božice - Vrbovec 100-0-0 % 3:2 (2:1) 04.11. 14:00 -
Hrádek - Dobšice B 100-0-0 % 5:5 (2:4) 04.11. 14:00 -
Prosiměřice - Tasovice B 0-0-100 % 0:3 (0:1) 04.11. 14:00
-
Blížkovice - Práče 0-0-100 % 23.03. 15:00 -
Prosiměřice - M. Krumlov B 0-0-100 % 24.03. 15:00 -
Rakšice - Suchohrdly 100-0-0 % 24.03. 15:00 -
Dobšice B - Únanov 100-0-0 % 24.03. 10:15 -
Horní Kounice - Šanov 100-0-0 % 23.03. 15:00 -
Tasovice B - Božice 0-0-100 % 24.03. 15:00 -
Vrbovec - Hrádek 100-0-0 % 24.03. 15:00
-
Šanov - Blížkovice -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Horní Kounice - Tasovice B -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Práče - Dobšice B -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
Únanov - Suchohrdly -:- (-:-) 31.03. 15:00 -
Rakšice - Vrbovec -:- (-:-) 30.03. 15:00 -
M. Krumlov B - Božice -:- (-:-) 31.03. 15:00 -
Hrádek - Prosiměřice -:- (-:-) 30.03. 14:00
-
Suchohrdly - Práče -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Božice - Hrádek -:- (-:-) 06.04. 14:00 -
Prosiměřice - Rakšice -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Blížkovice - Horní Kounice -:- (-:-) 07.04. 16:30 -
Dobšice B - Šanov -:- (-:-) 07.04. 10:15 -
Tasovice B - M. Krumlov B -:- (-:-) 06.04. 16:30 -
Vrbovec - Únanov -:- (-:-) 07.04. 16:30
-
Šanov - Suchohrdly -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Horní Kounice - Dobšice B -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Práče - Vrbovec -:- (-:-) 13.04. 16:30 -
Únanov - Prosiměřice -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Blížkovice - Tasovice B -:- (-:-) 14.04. 16:30 -
Božice - Rakšice -:- (-:-) 14.04. 14:00 -
Hrádek - M. Krumlov B -:- (-:-) 14.04. 16:30
-
Suchohrdly - Horní Kounice -:- (-:-) 21.04. 16:30 -
Božice - Únanov -:- (-:-) 21.04. 14:00 -
M. Krumlov B - Rakšice -:- (-:-) 21.04. 16:30 -
Prosiměřice - Práče -:- (-:-) 20.04. 16:30 -
Dobšice B - Blížkovice -:- (-:-) 21.04. 10:15 -
Tasovice B - Hrádek -:- (-:-) 20.04. 16:30 -
Vrbovec - Šanov -:- (-:-) 20.04. 16:30
-
Šanov - Prosiměřice -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Horní Kounice - Vrbovec -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Práče - Božice -:- (-:-) 28.04. 16:30 -
Dobšice B - Tasovice B -:- (-:-) 28.04. 10:15 -
Únanov - M. Krumlov B -:- (-:-) 27.04. 16:30 -
Rakšice - Hrádek -:- (-:-) 27.04. 13:30 -
Blížkovice - Suchohrdly -:- (-:-) 28.04. 16:30
-
Prosiměřice - Horní Kounice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
M. Krumlov B - Práče -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Božice - Šanov -:- (-:-) 04.05. 14:00 -
Suchohrdly - Dobšice B -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Hrádek - Únanov -:- (-:-) 05.05. 17:00 -
Tasovice B - Rakšice -:- (-:-) 04.05. 17:00 -
Vrbovec - Blížkovice -:- (-:-) 04.05. 17:00
-
Šanov - M. Krumlov B -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Horní Kounice - Božice -:- (-:-) 11.05. 17:00 -
Práče - Hrádek -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Únanov - Rakšice -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Dobšice B - Vrbovec -:- (-:-) 12.05. 10:15 -
Suchohrdly - Tasovice B -:- (-:-) 12.05. 17:00 -
Blížkovice - Prosiměřice -:- (-:-) 12.05. 17:00
-
Prosiměřice - Dobšice B -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Hrádek - Šanov -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
M. Krumlov B - Horní Kounice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Božice - Blížkovice -:- (-:-) 19.05. 14:00 -
Rakšice - Práče -:- (-:-) 18.05. 16:00 -
Tasovice B - Únanov -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Vrbovec - Suchohrdly -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Šanov - Rakšice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Vrbovec - Tasovice B -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Horní Kounice - Hrádek -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Práče - Únanov -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Dobšice B - Božice -:- (-:-) 26.05. 10:15 -
Suchohrdly - Prosiměřice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Blížkovice - M. Krumlov B -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Prosiměřice - Vrbovec -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Hrádek - Blížkovice -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Božice - Suchohrdly -:- (-:-) 02.06. 14:00 -
M. Krumlov B - Dobšice B -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Únanov - Šanov -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Rakšice - Horní Kounice -:- (-:-) 01.06. 16:00 -
Tasovice B - Práče -:- (-:-) 01.06. 17:00
-
Šanov - Práče -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Vrbovec - Božice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Tasovice B - Prosiměřice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Horní Kounice - Únanov -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Dobšice B - Hrádek -:- (-:-) 09.06. 10:15 -
Blížkovice - Rakšice -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Suchohrdly - M. Krumlov B -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Šanov - Tasovice B -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Božice - Prosiměřice -:- (-:-) 15.06. 14:00 -
Hrádek - Suchohrdly -:- (-:-) 14.06. 18:00 -
Únanov - Blížkovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Rakšice - Dobšice B -:- (-:-) 15.06. 14:00 -
M. Krumlov B - Vrbovec -:- (-:-) 15.06. 15:00 -
Práče - Horní Kounice -:- (-:-) 16.06. 17:00
Rozhovory
- Roman Kosec: Formu budu přes léto pilovat v místním šenku
- Lukáš Jakub: Cíle si již nedávám, ale postup bych pořádně oslavil
- Hráč kola Michal Adamov: Hrát s bratrem je někdy těžké, ale na hřišti se vyhledáváme
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Blížkovice | 13 | 41:28 | 29 |
2 | Rakšice | 13 | 35:21 | 26 |
3 | Práče | 13 | 35:24 | 25 |
4 | FC Moravský Krumlov B | 13 | 31:19 | 22 |
5 | TJ Sokol Tasovice B | 13 | 28:24 | 22 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Jakub Velčický | 14 |
2 | Jan Lukáš | 13 |
3 | Roman Kosec | 13 |
4 | Jan Kocian | 12 |
5 | Martin Gruna | 12 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Kubíček | 39 | 48,1% | 0 |
2 | Jiří Klik | 35 | 41,7% | 0 |
3 | David Erkol | 19 | 54,3% | 0 |
4 | Radek Hruška | 12 | 57,1% | 0 |
5 | Venca Likeš | 3 | 21,4% | 0 |
Nejnovější události
V. Likeš 14:10 29.2.2024 Tip: výhra hostů Práče V. Likeš 14:10 29.2.2024 Tip: výhra hostů M. Krumlov V. Likeš 14:10 29.2.2024 Tip: výhra domácích Rakšice V. Likeš 14:10 29.2.2024 Tip: výhra domácích Dobšice V. Likeš 14:10 29.2.2024 Tip: výhra domácích Horní Kounice