25.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

Valtice doma nestačily na Milotice

17. t. novák - 26. P. Holub , 54. Z. Bartoň (p.)
2

Poslední Milotice potřebovaly k naději v setrvání v soutěži zvítězit. To se také nakonec povedlo..

V 5. minutě hezky zatáhl míč Tomáš Barvíř, dával pod sebe a Tom Novák minul bránu. V 10. minutě málem dostal míč do vlastní brány Filip Haneš. Ve 14. minutě se řítil sám na našeho brankaře útočník Milotic, ale Štěpán Klepáček jej vychytal.

V 16. minutě předvedl hostující hráč obrovskou hrubku, přihrál míč Tomášovi Novákovi a ten se nemýlil 1:0.

Ve 25. minutě pro změnu udělali chybu ve středu obrany domácí hráči, Petr Holub se dostal do veliké příležitosti a vstřelil vyrovnávající branku - 1:1.

V 37. minutě se mohli hosté dostat do vedení, ale průnikem z boku hřiště útočník hostů minul bránu.

41. minuta další velmi dobrý zákrok Klepáčka. Ve 42. minutě předvedli domácí hezkou akci, Novák zatáhl míč, dával pod sebe a Filip Foukal téměř prostřelil míč až do brány, naneštěstí pro domácí bez úspěchu.

Ve druhém poločasu měli více šancí hosté.

V 50. minutě po centru hostí zneškodnil hlavičku Klepáček.

V 53. minutě smolný moment pro domácí barvy, nastřelená ruka znamenala penaltu a hosté se tak dostali do vedení 1:2, když se z penaltového puntíku nemýlil Bartoň.

V 58. minutě kopal volný přímý kop Tomáš Barvíř a hostující brankář Nikl předvedl hezký zákrok. V 70. minutě Milotice zahrozili střelou, která minula bránu. Na konci zápasu si domácí nevytvořili žádný větší tlak a neměli tak ani lepší brankovou příležitost.

Domací Valtice tak prohráli zápas s posledním celkem tabulky 1:2.