23.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

--

--

Valtice překvapily favorita a zvítězily

3

V 8. minutě se domácí dopustili faulu na hraně velkého vápna a Marek Janoušek volným přímým kopem vsítil gól. 0:1. Ve 23. minutě se poprvé ukázali hezkou šancí hráči Valtic, bohužel Adam Peš nenašel před bránou žádného spoluhráče. Ve 30.minutě znovu domácí zahrozili po rohovém kopu, bohužel po několika odrazech Peš přestřelil bránu.

Ve 32. minutě mohli hosté navýšit náskok, útočník sám ve vápně hlavou nasměroval míč mimo tři tyče. Ve 41. minutě přišla největší šance první půle, Tomáš Novák se ocitl sám před brankářem, toho lobem překonal, bohužel dobíhající soupeř vykopl míč z brankové čáry. Po první půli tak těsně prohrává domácí tým.

Ve 49. minutě hosté mohli opět navýšit náskok, po centru za naši obranu, byl protihráč sám před Štěpánem a střelou přestřelil bránu. V 50. minutě domácí obránci nedokázali odkopnout míč, soupeř zatáhl míč z naší levé strany, dává míč před bránu a v klidu hosté navyšují vedení na 0:2, konkrétně se prosadil Bittner.

Domácí dokázali brzy odpovědět, v 56.minutě po rohovém kopu si našel balon David Wohlgemuth a hlavou prostřeluje brankáře. Dostalo u domácích sebevědomí a začali si věřit, že zápas můžou otočit. V 65. minutě, opět po rohovém kopu, si našel míč Tomáš Horčička a hlavou neprostřelil brankáře. V 74. minutě zahrávali další rohový kop, míč se dostal až k Adamovi Žůrkovi a ten jej procedil do brány, 2:2.

V 81. minutě mohli domácí zápas překlopit na svou stranu, ovšem Tomáš Barvíř neprostřelil zboku hostujícího brankáře. A tak přišel poslední roh zápasu v 85. minutě a hezkou hlavou Tomáš Novák střílí poslední branku zápasu a po velmi pohledném utkání tak zůstávají body doma ve Valticích.