17.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2022-2023

63. D. Kuchař (p.) - 13. T. Šalša
3

Třaskavý duel navíc s nádechem oslav Velikonoc se očekával v Miloticích. Oba týmy se pohybují nebezpečně blízko sestupovým pozicím a bylo otázkou, jak tento souboj dopadne...

Lépe začali hosté

Zápas bez favorita, derby - tak to víceméně začalo i na hřišti. Bojovné, tvrdé utkání, kde hosté byli ze začátku lepším týmem a vyplatilo se jim to. Hned ve 13. minutě se prosadil Tomáš Šalša a poslal hosty do vedení.

Dobré šance a možnosti se střídali na obou stranách, ale bez gólového úspěchu. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 0:1.

Dobrý vstup domácích do druhé půle

Po přestávce se výrazně zlepšila hra domácích a mnohem více se začali prosazovat směrem dopředu.

Najednou to byli právě domácí, kteří svého soupeře zatlačili na svou polovinu a vytvářeli si šance. Bohužel pro ně se žádná střela nedostala do sítě Dubňan a domácí stále prohrávali o jednu branku.

A když se Miloticím nedařilo prosadit, pomohli jim k tomu sami hosté. Po chybě zkušeného Pochylého a jeho nešikovném zákroku se v 63. minutě pískal pokutový kop. Ten proměnil Dominik Kuchař a stanovil tak konečný stav utkání na 1:1.

Oba týmy vědomy si důležitosti utkání a zisku bodu už neriskovali a utkání se víceméně dohrávalo.