22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Bavorov nadělil Junioru sedmičku

25. D. Calta , 26. D. Folta , 46. R. Oláh , 55. F. Gašpar , 57. R. Oláh , 59. M. Polanský , 73. Z. Líkař
27

Remízový král ze Strakonic chtěl tuto sérii bez vítězství ukončit v Bavorově, kde ale žádného soupeře nečeká nic lehkého. Navíc Bavorov na jaře bojuje a v případě vítězství mohl jít před Husinec.

Demolice!

První půlhodina se nesla v duchu oťukávaní soupeře, ve kterém začínal mít pomalu navrch domácích tým. Bavorov si postupně v zápase začal tvořit šance a po pětadvaceti minutách hry přišla smrtící dvouminutovka, kdy nejprve Wintera v bráně Junioru překonal Calta a z následné rozehrávky Junioru se prosadil i Folta. Náskok 2-0 vydržel až do poločasu, který teprve předznamenal to, co fanoušky čeká.

Výměna brankáře nepomohla

To, co si hosté řekli v kabině, se rozplynulo v rámci vteřin. Bavorov totiž zásluhou Oláha zvýšil hned v první minutě na 3-0 a de facto rozhodl už o zápase. Za dalších deset minut se k zakončení pro změnu dostal Gašpar a ten vyhnal brankáře Junioru z branky. Náhradníka v brance Junioru, Pavla Moudrého, uvítal po minutě hry brankou na ostudných 5-0 Oláh, který sám přidal svojí druhou branku. Než se mohl Moudrý zkoncentrovat po uvítání od Oláha, už lovil podruhé míč ze sítě od Polanského. Za hodinu hry dokázal Bavorov vstřelit šest branek a konečné skore nakonec stanovil až v 73. minutě Líkař. Bavorov tak deklasoval Junior a poprvé se v letošním ročníku odlepil od posledního místa, kam poslal Husinec.

TJ Sokol Bavorov
FB Sokol Bavorov: Áčko nadělilo B-týmu FK Junior Strakonice 7:0

FK Junior Strakonice B
Martin Linhart - trenér: Podali jsme absolutně nulový výkon. Je to ostuda, víc k tomu nemám co říct.

J. Koutský [-] - B. Begiri [-] , D. Řezáč [-] , R. Funda [-] - M. Polanský [-] (75. L. Šíma [-] ) , D. Folta [-] - R. Oláh [-] (62. P. Štěch [-] ) - F. Sluka [-] , F. Gašpar [-] , D. Calta [-] (66. Z. Líkař [-] ) , B. Slavík [-] (46. F. Holman [-] )

T. Winter [-] (56. P. Moudrý [-] ) - D. Doležal [-] , Š. Vondrák [-] , M. Linhart [-] (81. M. Boukalík [-] ) , D. Míčka [-] , D. Šefčík [-] , P. Kratochvíl [-] , J. Baloušek [-] , P. Cibulka [-] , V. Peroutka [-] , O. Kafka [-]

ŽK: 36. D. Folta , 63. F. Gašpar - 27. V. Peroutka , 52. P. Cibulka .
Hráči zápasu: R. Oláh .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Hnilička Jaroslav - CIMRHANZLOVÁ Edita, ZLATOHLÁVEK Martin.