21.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Březí doma na Sedlice nestačilo

25

V neděli za slunného počasí vyrazil sedlický Sokol do Vlachova Březí, kde domácí chtěli hostům oplatit podzimní porážku.

Těžkých dvacet minut

Domácí, kterým chybělo několik hráčů základní části, chtěli oproti poslednímu vzájemnému utkání chytit začátek, ale to se vůbec nepovedlo. Nejprve po sedmi minutách utekl obraně Novák, následně přeloboval v 11. minutě Koubu Janoušek a před začátkem dvacáté minuty se po centru hlavičkou Vaněk a bylo de facto hotovo. Sedlice zvládla prvních dvacet minut využít všechny chyby domácích a vedli už 3-0. Březí ale mohlo po půl hodině hry snížit, když sudí po zákroku na Hubáčka nařídil penaltu, ale tu Kužvart neproměnil. Druhá šance domácích přišla až v závěru poločasu, když Toncar na zadní tyči přestřelil a poločas tak skončil pro Březí hrozivě.

Pouze jedna branka

Ve druhé půli se domácí přece jen dočkali, když v 64. minutě snížil z přímého kopu Bízek, ale to bylo vše. Hostující obrana v čele s Houzarem byla jinak bezchybná a nedopustila ve druhé půli překvapení. Souboj tedy skončil jako na podzim, 3-1 pro Sedlice

FC Vlachovo Březí
FB FCVB: Ve druhé půli začali kluci makat a v 64. minutě snížil po přímém kopu Bízek. Bohužel pro nás, jinačí střelu na branku už hostující obrana nepovolila a zápas tak skončil naší porážkou 1-3.

J. Kouba [-] - Š. Kužvart [-] , R. Kalčík [-] , V. Kautman [-] , R. Lauda [-] (59. F. Beránek [-] ) , V. Plachta [-] (54. A. Kravčenko [-] ) , J. Toncar [-] , J. Hubáček [-] , L. Martínek [-] (82. P. Jehlík [-] ) , R. Mráz [-] (74. P. Dejmek [-] ) , J. Bízek [-]

TJ Sokol Sedlice
M. Vančát [-] - M. Sladký [-] , D. Houzar [-] , P. Koutenský [-] - D. Janoušek [-] , M. Čapek [-] (76. M. Zíka [-] ) , J. Novák [-] (76. Š. Brynda [-] ) , J. Petráš [-] , D. Dumský [-] - Z. Mikeš [-] (80. J. Panuška [-] ) , P. Vaněk [-] (82. J. Musil [-] )

ŽK: 27. Š. Kužvart , 37. V. Kautman , 89. R. Kalčík - 33. D. Janoušek , 60. M. Čapek , 64. D. Houzar , 89. M. Vančát .
Hráči zápasu: D. Houzar .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: Hnilička Jaroslav - PŠENIČKA Adam, DATSENKO Mykhailo.