16.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Divoký zápas v Cehnicích skončil remízou

22

Po remíze v Bělčicích přišel pro Junior druhý venkovní duel v řadě, ke kterému tentokrát svěřenci Martina Linharta vyjeli do Cehnic. Domácí chtěli zase odčinit porážku z Volyně.

Branky na obou stranách

Zápas začal hodně divokou hrou a už po šesti minutách hry viděli fanoušci první branku, z které se radovala domácí většina. Prosadil se hráč s číslem dva na dresu, Libor Čech. Vedení domácím vydrželo dobrých dvacet minut, ale pak se připomněl kapitán hostů David Šefčík, který nedal brankáři domácích šanci. Hosté se po vstřelení branky ujali kontrolování hry a ve 38. minutě dokázali zásluhou Doležala i otočit vývoj utkání na svojí stranu.

Slušivá remíza

To, co si řekli strakoničtí v kabině o udržení vedení, vzalo na začátku druhého poločasu hned za své. Domácím vyšel opět vstup do poločasu a na 2-2 srovnal kapitán domácích Krejsa. Hosté si dokázali vzít vedení v 57. minutě zpět, když se podruhé prosadil Doležal, ale branky stále přicházeli a za dalších osm minut podruhé vyrovnal Kováč. Navíc pro Cehnice bylo za další čtyři minuty ještě veseleji, protože vedení na stranu domácích vrátil také svým druhým gólem Krejsa. Ani tohle vedení ale dlouho nevydrželo!  V 84. minutě vyrovnal hostující Kafka. Zápas mohl ještě poznat vítěze, když byl vyloučen hostující Cibulka, ale už žádná branka nakonec nepadla a zápas skončil remízou 4-4.