Zabilka Luboš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Junior B - Štěkeň 2:3 (1:2) 24.03. 15:00 -
Frymburk - Č. Krumlov B 3:0 (3:0) 23.03. 11:30 -
Hluboká B - Roudné B 2:0 (1:0) 12.11. 14:00 -
Suchdol - Buk 2:4 (0:1) 04.11. 14:00 -
D.Voda - H. Žďár 3:3 (3:2) 04.11. 10:15 -
Prachatice B - Sedlice 2:2 (0:2) 29.10. 11:00 -
Hluboká B - Chvalšiny 7:1 (3:1) 22.10. 15:30 -
Hoštice - Volyně 2:1 (1:1) 21.10. 15:30 -
Hradiště - Protivín B 3:0 (2:0) 07.10. 16:00 -
D.Voda - Ševětín 1:1 (1:0) 30.09. 10:15 -
Hluboká B - Lhenice 0:3 (0:2) 24.09. 16:30 -
Lomnice - Neplachov 3:3 (0:1) 23.09. 16:30 -
Vltavan - Mladé 4:1 (1:0) 16.09. 13:00 -
Olešnice - Ledenice 1:4 (0:1) 09.09. 13:30 -
Chotoviny - Větrovy 3:5 (1:3) 26.08. 17:00 -
Lhenice - Frymburk 2:1 (2:0) 20.08. 15:00 -
Olešnice - Hluboká B 3:1 (0:1) 19.08. 17:00 -
Č. Velenice - Ševětín 2:2 (1:0) 17.06. 10:30 -
Chvalšiny - Hrdějovice 4:5 (1:3) 10.06. 17:00 -
Vl. Březí - Hoštice 3:1 (2:1) 04.06. 15:00 -
Ledenice - Sedlec 7:0 (1:0) 28.05. 15:00 -
Junior B - Sousedovice 2:3 (2:1) 21.05. 17:00 -
Roudné B - Chvalšiny 4:2 (1:2) 20.05. 17:00 -
Lomnice - Bystřice 0:3 (0:2) 08.05. 17:00 -
Borek - Ševětín 4:1 (4:1) 06.05. 10:15 -
Husinec - Bělčice 1:2 (0:1) 29.04. 17:00 -
Chotoviny - Milevsko B 2:0 (1:0) 23.04. 17:00 -
Kaplice B - Větřní 0:0 (0:0) 09.04. 16:30 -
Cehnice - Junior B 4:4 (1:2) 02.04. 15:00 -
Husinec - Hoštice 1:8 (1:4) 01.04. 16:30 -
S.Ústí - Sepekov 5:2 (2:1) 25.03. 10:30 -
Chelčice - Sedlice 1:4 (0:1) 12.11. 10:15 -
Božetice - Met. Tábor B 2:5 (0:3) 06.11. 14:00 -
Velešín - Frymburk 1:1 (0:0) 30.10. 14:30 -
Olešnice - Boršov 5:2 (3:1) 16.10. 15:00 -
Chyšky - Kestřany 3:0 (1:0) 09.10. 15:00 -
Sepekov - Met. Tábor B 3:1 (2:1) 08.10. 16:00 -
Zl. Koruna - Chvalšiny 6:0 (3:0) 01.10. 16:00 -
Chelčice - Junior B 2:5 (1:3) 25.09. 16:00 -
Hrdějovice - Roudné B 6:2 (1:0) 17.09. 13:00 -
Cehnice - Vl. Březí 7:5 (3:2) 11.09. 15:00 -
Větřní - Kaplice B 4:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Chotoviny - Met. Tábor B 4:0 (1:0) 03.09. 17:00 -
Č. Velenice - Borek 0:5 (0:3) 28.08. 17:00 -
Ševětín - Č. Velenice 1:5 (1:2) 21.08. 17:00 -
Bělčice - Sousedovice 4:1 (2:0) 18.06. 17:00 -
Soběslav B - Božetice 4:0 (2:0) 12.06. 17:00 -
Husinec - Dražejov 1:2 (0:2) 29.05. 10:30 -
Prachatice C - Sedlice 0:2 (0:0) 22.05. 10:30 -
Dříteň - K.Újezd 1:9 (0:4) 21.05. 17:00