--

Lom pokračuje v nastavené laťce. Na domácím hřišti porazil Doubravku.

24. T. Tauber , 44. T. Tauber , 67. M. Novák
18

Sokol Lom pokračuje ve velmi jasných výkonech, které pro ně znamenají velmi vysokou pravděpodobnost ovládnutí celé Divize A. Ve dvaadvacátém kole vyzval na domácím hřišti Doubravku.

Dvoubranková první půle

V první polovině utkání jsme viděli celkem dvě branky, ale jen a pouze jednoho střelce. Ve dvaadvacáté minutě se Tomáš Tauber prosadil poprvé. Po této brance Lom pokračoval ve vysokém nasazení, a jejich celková aktivita přinesla minutu před koncem poločasu druhou branku. Střelcem byl opět Tomáš Tauber.

Utkání zakončil Marek Novák

Druhá půle utkání byla taktéž lépe odehrána právě domácím Lomem. Ten pokračoval v budování si nebezpečných příležitostí. Tato snaha vyvrcholila v 67. minutě, kdy na konečných 3:0 upravil Marek Novák.

Lom tak navýšil náskok v tabulce na osm bodů. Naopak Doubravka, aktuálně dvanáctá, je doslova kousek od sestupových pozic.