--

--

Kuriózní průběh v Soběslavi: O vítězi rozhodly dvě minuty

17

Druhá Soběslav vyzvala ve dvacátém kole Divize desátou Doubravku. Jakkoli jsou oba celky v tabulce dost daleko od sebe, předvedly velmi vyrovnaný výkon, který byl poměrně kuriózně zakončen.

Bezbrankový poločas

První polovina utkání byla velmi nevýrazná co do šancí na obou stranách. Týmy dobře bránily, a bylo prakticky nemožné se gólově prosadit. Tomu odpovídal i stav po první půli. Místní výsledková tabule ukazovala 0:0.

Druhá půle bláznívá

I ve druhém poločasu byly síly velice vyrovnané, a už to vypadalo, že si týmy odvezou naprosto zaslouženou remízu. To vše se ale změnilo během pouhopouhých dvou minut.

75. minuta a první branka utkání v podání Václava Hoffmanna, který tak poslal domácí do vedení. Minutu na to zvyšoval na 2:0 Daniel Vaněk, který tak zakončil naprosto snové rozuzlení dvacátého kola Divize.

Soběslav tak připsala další důležité body, které jsou ve vyrovnané tabulce opravdu potřeba. Na vedoucí Lom ztrácí 6 bodů.