--

Gólová přestřelka v Katovicích vyzněla lépe pro hostující Příbram

3. M. Požárek , 42. J. Kadula , 88. V. Uher - 18. N. Fall , 48. J. Štěpánek , 49. N. Fall , 57. J. Štěpánek , 78. T. Janoch (vl.)
16

Zcela jistě nejvýraznější utkání co do počtu branek se odehrálo právě v Katovicích. Souboj druhého s pátým celkem v tabulce se mohl pyšnit velkým počtem branek, celkovou disciplinovaností i nejvyšší návštěvností kola. Téměř dvě stovky diváků měly bohužel důvod k radosti jen první poločas.

Tři branky do první půle

Úvod utkání byl opravdu bleskový. Již ve třetí minutě poslal Katovice do vedení Michal Požárek. Od té doby ale nastoupila, v tomto utkání nekompromisní, Příbram. O vyrovnávací branku se zasloužil v 18. minutě Ngagne Fall. Jindřich Kadula poslal ještě před koncem první půle Katovice do vedení.

Pětibrankový závěr

Tři minuty po úvodním hvizdu ve druhém poločase Jakub Štěpánek zařídil příbramské vyrovnání, a po této akci se s brankami roztrhl pytel. 49. minuta a druhý gól dne pro Ngagnea Falla, v 57. minutě se radoval Jakub Štěpánek, rovněž po druhé. Smolnou chvíli si Katovice vybraly 12 minut před koncem utkání- vlastní branka Tomáše Janocha znamenala již velmi pohodlný náskok pro příbramský B tým. Vladimír Uher z Katovic nakonec v 88. minutě upravil skóre na finální stav 3:5.

Katovice tímto výsledkem poměrně nepříjemně ztratily důležité body v honu za prvním místem v tabulce. Bodový odstup mezi prvními dvěma celky tvoří pět bodů. Naproti tomu pátá Příbram má jen minimální ztrátu na atak top 3 týmů.