14.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Josef Hnaníček

2

O neuvěřitelné utkání pro Štítnou nad Vláří se zasadil hlavně Josef Hnanicek. Čtyři góly trefil bez váhání.

Už v prvních minutách

Již ve 4.minutě dál Adam Dobrý první gól utkání! Nahrávku od Lukáše Goldmana a rychlost díky níž utekl Hnilovi s Kořenkem, vstřelil krásný gól. Po přihrávce od Martina Černého, Josef Hnaníček z těsně blízkosti vyrovnává. Naštěstí pro Štítnou gólman Jarka nestihl na střelu od Hnaníčka zareagovat. Josef Hnaníček s tímto výkonem zdaleka nekončí.

Hattrick plus jedna

Jedenact minut po začátku 2. poločasu se nakonec soupeřům Jablunkovi a Košárkovi nepovedlo Hnaníčka ubránit a zvyšuje na 2:1. Všichni se shodneme, že Josef Hnaníček je opravdu skvělým hráčem na vysoké úrovni. Proto se nemůžeme divit, že má na kontě z posledního zápasu hattrick. V 71.minutě totiž vpálil míč z nahrávky od čáry do branky. Momentální stav 3:1! V 86.minutě Josef Hnaníček má opravdu "zlatou nohu". Čtvety gól v zapase střílí bez váhání. Posledním gólem zakončil utkání  Struhař Martin. Štítné gratulace!

TJ Štítná nad Vláří
Pavel Prešnajder, trenér: Poslední kolo jsme zvládli na jedničku. Kromě úvodu, kdy jsme hrali moc profesorsky, jsme byli po cele utkání lepším mužstvem a zcela zaslouženě vyhráli.