16.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2022-2023

Hráči bojovali s terénem

5

Aprílové počasí s deštěm, sluníčkem i mráčky neodradilo ani diváky, ani hráče plné energie.

Boj s terénem

Ze začátku první části zápasu hráči hodě bojovali s povrchem a padali. Kluzký povrch hodně bránil v několika akcích. Již v prvních minutách byla na hřiště přivolána záchranná služba kvůli zranění hráče číslo 12 Kamila Chudoby, který utrpěl zranění. Kvasice měli převahu už od první minuty a potvrzovaly ji i postupnými střelami na bránu. Následný gól v 35. minutě od Lukáše Berky utvrdil aktivnější hru se strany Kvasic. Krásná přihrávka od spoluhráče u brány pomohla Berkovi tečovat míč a poslat ho do brány. Do kabin se tedy odcházelo 1:0 s výsledkem pro domácí.

Ovládli domácí hřiště

Ve druhém poločase domácí čím dál více ukazovali přesilu. V 52. minutě dokázal po výkopu brankáře míč zachytit Edvard Vasilejev (7), čekající před ránou soupeře, dokázal obehrát tři protihráče a vstřelit gól do brány. Posílá tak tým FC Kvasice do vedení o dva góly. Skoré 2:0. Za pět minut následuje přímý kop, opět do hostující branky. Vybraný střelec Radim Zapletal trefuje míč do horního levého rohu, kam brankář Martin Kuja nedosáhne. Zvyšuje a konečný výsledek 3:0. Bohužel zápas osahoval ještě jedno zranění a to hostujícího brankáře. Kvůli zákroku proti běžícímu Edvardu Vasilejevovi, utrpí zranění. Hráč číslo  o ěj zakopne a na místo je opět přivoláa záchranná služba.

Těžký souboj mezi Kvasicemi a Štítnou takkončí 3:0 pro domácí tým FC Kvasice.