9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

Sulkov a Nýřany se rozešli smířlivě

67. A. Mašek - 81. J. Pospíšil (p.)
9

Sulkov doma přivítal hostující Nýřany. Před tímto zápasem byli mírným favoritem právě domácí.  Rozdíl mezi oběma týmy byl 5 bodů. Hosté ale předvedli dobrý výkon a zápas nakonec skončil remízou 1:1.

První půle bez branek

Zápas se odehrál na těžkém terénu. Celkově měli domácí více ze hry, hosté spoléhali hodně na rychlého útočníka Alieva, ale toho skvěle bránila obrana Sulkova. Sulkovští více kombinovali a měli víc míč na noze. Zahrávali více standardních situací, ale vstřelit gól se jim nedařilo. Do kabin se tedy šlo za stavu 0:0.

Po brance na obou stranách

Druhá půle byla stejná jako první, domácí více kontrolovali míč, kombinovali od zadních řad a několikrát se dostali do zakončení, ovšem bez gólu. Až v 67. min po zahrání trestného kopu , který brankář vyrazil a po souboji o míč ve vápně se k míči dostal Antonín Mašek a vstřelil vedoucí gól. Hosté se ale nesložili a po jedné akci zastavil jejich útočníka ve vápně až za cenu faulu obránce Sulkova. V 81. penaltu proměnil Jan Pospíšil, i když domácí gólman vystihl směr a na míč si sáhl. Žádná branka už pak nepadla a zápas skončil remízou 1:1.

TJ Sparta Sulkov
Petr Hejzek: Až na neproměňování šancí, nemám dnes klukům co vytknout. Všichni makali. Bohužel po jedné chybě jsme hostům darovali PK jinak obrana hrála dobře.

TJ Nýřany
Martin Niedermayer: Utkání hrané na těžkém terénu. Bylo to od první minuty vyrovnané. Ve druhém poločase domácí získali vedení 1:0 po standartní situaci. Nám se podařilo z pokutového kopu vyrovnat na 1:1. Remíza je pro obě mužstva spravedlivá.

L. Kur [-] - J. Buršík [-] , D. Králík [-] , J. Mašek [-] , M. Straka [-] , J. Nevečeřal [-] (87. K. Batěk [-] ) , L. Neubauer [-] , T. Beran [-] , A. Mašek [-] (83. E. Ramadan [-] ) , M. Gruber [-] , P. Pecháček ml. [-]