BUREŠ Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Třemošná - Kozolupy 1:5 (1:4) 23.03. 15:00 -
Mladotice B - Kožlany 6:0 (3:0) 29.10. 14:30 -
Trnová - Nýřany 0:3 (0:1) 28.10. 14:30 -
Třemošná - Sulkov 1:4 (0:2) 21.10. 15:30 -
Plasy B - Žichlice 3:4 (1:2) 14.10. 16:00 -
Žihle - Blatnice 3:2 (3:0) 14.10. 13:00 -
Líně B - Zbůch B 3:2 (1:1) 07.10. 16:00 -
Líně - Křelovice 7:2 (3:1) 07.10. 13:00 -
Pernarec - Hunčice 2:1 (1:1) 01.10. 13:30 -
Všeruby - Sulkov 3:1 (0:1) 30.09. 16:00 -
Kralovice B - Třemošná 3:5 (0:2) 23.09. 14:00 -
Hvozd - Dolní Bělá B 2:3 (1:1) 17.09. 16:00 -
Heřmanova Huť - Nýřany 2:1 (1:0) 16.09. 16:30 -
Pňovany - Hadačka 1:0 (1:0) 10.09. 15:00 -
Blatnice - Líně 2:4 (2:3) 09.09. 17:00 -
Blatnice B - Kozolupy B 0:4 (0:1) 09.09. 14:00 -
Nýřany B - Mladotice B 1:5 (1:2) 03.09. 15:00 -
Dobříč - Hunčice 2:1 (1:1) 02.09. 17:00 -
Kožlany - Pňovany 0:3 (0:1) 20.08. 15:00 -
Křelovice - Všeruby 2:6 (1:1) 19.08. 17:00 -
Líně - Horní Bříza B 2:4 (2:1) 27.05. 17:00 -
Líně B - Pernarec 0:4 (0:2) 27.05. 14:00 -
Dolní Bělá B - Kožlany 3:2 (3:1) 21.05. 17:00 -
Žichlice - Zbůch B 6:3 (4:2) 20.05. 17:00 -
Hadačka - Kozolupy B 7:3 (4:1) 14.05. 17:00 -
Křelovice - Heřmanova Huť 6:1 (2:0) 13.05. 17:00 -
Všeruby B - Líně B 5:2 (3:0) 07.05. 17:00 -
Trnová - Horní Bříza B 2:0 (1:0) 06.05. 16:00 -
Dobříč - Horní Bříza B 2:2 (2:0) 25.03. 15:00 -
Trnová - Sulkov 2:1 (0:2) 18.03. 15:00 -
Trnová - Dobříč 3:2 (1:2) 12.11. 14:00 -
Sulkov B - Žichlice 5:1 (2:1) 06.11. 14:00 -
Nýřany - Líně 1:2 (0:0) 05.11. 14:00 -
Kunějovice - Blatnice B 3:2 (2:0) 30.10. 14:30 -
Třemošná - Křelovice 6:2 (3:2) 29.10. 14:30 -
Pňovany - Manětín 3:6 (1:3) 23.10. 15:00 -
Hunčice - Nečtiny 2:5 (0:4) 22.10. 15:30 -
Sulkov - Nýřany 1:1 (0:0) 15.10. 15:30 -
Křelovice - Všeruby 1:2 (0:0) 24.09. 16:30 -
Sulkov B - Blatnice B 5:1 (0:0) 18.09. 15:00 -
Kralovice B - Horní Bříza B 2:1 (1:0) 17.09. 14:00 -
Trnová - Žihle 3:3 (2:0) 10.09. 17:00 -
Nýřany B - Tlučná B 1:5 (1:2) 04.09. 15:00 -
Hunčice - Manětín 4:1 (1:1) 03.09. 17:00 -
Líně B - Úněšov B 10:0 (7:0) 21.08. 15:00 -
Všeruby - Heřmanova Huť 3:4 (1:3) 20.08. 17:00 -
Úněšov B - Sulkov B 3:2 (2:0) 12.06. 14:00 -
Tlučná - Nýřany 6:0 (4:0) 11.06. 17:00 -
Tlučná B - Kozolupy B 4:1 (3:1) 11.06. 14:00 -
Kunějovice - Pernarec 7:4 (5:2) 05.06. 17:00