7.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Černilov po dvou porážkách dokázal porazit Malšovice

13

Černilov i díky dobrému vstupu do zápasu dokázal Malšovice na jejich hřišti porazit 4:2. Na vítězství se dvěma brankami podílel Aleš Roubal.

TJ Sokol Malšovice
Lukáš Zrůst, trenér: V desáté minutě prohráváme o dvě branky, po poločase chceme zabrat a pokusit se výsledek zvrátit ale místo toho dvě minuty po výkopu znovu inkasujeme. Slabý výkon na body nestačil a jestli takto budeme pokračovat tak moc bodů nenasbíráme. Hráči by si měli sáhnout do svědomí jestli do zápasů ale i tréninků dávají 100%.

FK Černilov
Jaroslav Kosina, trenér: Podařil se nám vstup do utkání a rychle vstřelit dva góly. Spoustu šancí ještě bohužel nedokážeme proměnit. V prvním poločase tým Černilova jasně dominoval. Druhý poločas se odehrál na již rozbitém hřišti v dost nervózní atmosféře. Výhra je malý svatební dárek pro brankáře Maléře.

T. Krejčí [-] - S. Libřický [-] , D. Krejčí [-] , J. Javůrek [-] , T. Franc [-] , M. Luňák [-] (78. D. Ninger [-] ) , L. Kocman [-] (69. D. Lemon [-] ) , Z. Libřický [-] , J. Brokeš [-] (84. M. Mihulka [-] ) , J. Paulovič [-] (69. [-] ) , J. Jareš [-]