11.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

V Meziměstí váleli bratři Cvejnové

65. P. Smrček (p.) - 17. D. Cvejn , 38. J. Cvejn , 58. D. Cvejn , 76. M. Kubový , 90. D. Cvejn
19

Zdelov navázal na domácí výhru z minulého týdne proti Malšově Lhotě, když v 11. kole dokázal zvítězit v Meziměstí vysoko 5:1.

Zdelov byl od začátku lepším týmem

Úvod patřil hlavně brankářům. Zdelov měl hned v úvodu dvě velké šance, ale Weisser dvakrát domácí podržel. Meziměstí mohlo v zápětí také otevřít skóre, ale Šolcovu šanci vychytal pohotovým zákrokem Beránek.

V 17. minutě už se skóre měnilo, když obraně Meziměstí utekl hostující záložník Daniel Cvejn a svůj průnik s přehledem zakončil. Druhou branku přidali hosté ve 38. minutě, kdy si centrovaný míč od Martina Kubového našel Jiří Cvejn a krásně umístenou střelou k tyči zvýšil na rozdíl dvou branek.

Do konce prvního poločasu již další branka nepadla a do šaten tak odcházeli spokojenější hosté

Csaplárova past nezklapla, naopak Zdelov přidal další branky

Zdelov vstoupil do druhého poločasu opět aktivně. V 58. minutě byl za svou aktivitu odměněn, když Daniel Cvejn podruhé v zápase překonal Weissera.

Domácí se po třetím gólu paradoxně dostali více do hry. V 65. minutě využil penalty střídající Pavel Smrček a  snížil na 1:3. O chvíli později mohlo Meziměstí snížit na rozdíl jedné branky. Smrčkův přímý kop ale těsně minul břevno brány Lukáše Beránka.

Pravidlo nedáš, dostaneš platilo i v Meziměstí. V 76. minutě si na Forcheho centr naskočil Kubový a hlavou zvýšil na 4:1. Domácí se k velkému tlaku nezmohli a tak v 93. upravil na konečných 5:1 Daniel Cvejn, který tak zkompletoval svůj hattrick

TJ Lokomotiva Meziměstí
Patrik Urban, trenér: Bohužel toto utkání se nám vůbec nepovedlo, nezbývá než to hodit za hlavu a soustředit se na zbývající dva zápasy.

FC Zdelov 1963
Petr Komárek, sekretář týmu: Historicky první vzájemný zápas s tímto soupeřem jsme zvládli na výbornou. Věděli jsme, co asi bude Lokomotiva doma hrát a tak jsme se na její důrazný, rychlý, brejkový fotbal dokázali dobře připravit. To co jsme si řekli v kabině, to jsme pak dokázali realizovat i na hřišti. Z Meziměstí se body nevozí snadno, takže trochu překvapivý výsledek, který ale více méně odpovídá dění na hřišti. Do kroniky si zapíšeme nejen skvělý výsledek, ale i historicky první zápas, na který jsme jeli vlakem.

R. Weisser [-] - J. Kubeček [-] , P. Šnábl [-] (46. P. Smrček [-] ) , M. Prokeš [-] (73. Z. Nývlt [-] ) , P. Bárta [-] (46. P. Gajdoš [-] ) , P. Šolc [-] , P. Urban [-] (46. [-] ) , V. Jirásek [-] , D. Panny [-] (78. V. Krejčí [-] ) , J. Mucha [-] , M. Balín [-]

L. Beránek [-] - M. Jedlička [-] , K. Vašátko [-] (88. J. Kozel [-] ) , D. Cvejn [-] , J. Cvejn [-] , D. Komárek [-] , M. Kubový [-] , M. Neubecker [-] (76. A. Lipenský [-] ) , A. Forche [-] , T. Kozel [-] , O. Furda [-]

ŽK: 80. Z. Nývlt - 73. T. Kozel , 78. K. Vašátko , 80. M. Kubový , 86. D. Komárek .