15.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

--

Vysoká si doma poradila s Jičínem

40. M. Ujec , 54. M. Ujec (p.) , 70. L. Müller
14

Vysoká zvládla poslední podzimní kolo a na domácí půdě přesvědčivě porazila Jičín.

Milan Ujec se postaral o vedení Vysoké

Poslední podzimní kolo krajského přeboru začalo v sobotu už od 10:15 ve Vysoké nad Labem, kde domácí přivítali Jičín. Hrálo se za velké mlhy a jak už je zvykem v této fázi sezóne, tak i na těžkém terénu. V prvním poločase si obě mužstva vytvořila zajímavé příležitosti ke skórování, ale zakončení chyběla přesnost.

Ujala se tedy až akce ze 40. minuty, kdy za hostující obranu propadl dlouhý nákop brankáře Pavliše a domácí útočník Milan Ujec pak tečoval skákající míč před brankářem Skořepou a ten skončil až v síti. 1:0. Další branka do konce poločasu nepřišla.

Domácí navyšovali skóre

Druhá branka utkání se dostavila v 54. minutě. Nařízenou penaltu bezpečně proměnil domácí kanonýr Milan Ujec, který zvýšil na 2:0. Domácí celek ve druhé půli působil živěji a bylo ho plné hřiště. Svoji převahu korunovali brankou v 70. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil obránce Lukáš Müller a upravil na konečných 3:0.

Vysoká si tak doma poradila s Jičínema a upevnila si pozici ve středu tabulky.

FK Vysoká nad Labem
Radek Hrubý (trenér): Poslední zápas podzimu jsme odehráli na výbornou. Panuje spokojenost se třemi body, výkonem a těší i nula na kontě obdržených branek.

SK Jičín
Tomáš Tomášek (asistent): K poslednímu utkání v této polovině sezóny jsme zajížděli do Vysoké. Domácí nás přehráli ve všech směrech a hlavně dávali branky, což se nám nepodařilo a to nás ještě podržel gólman Skořepa - nebýt jeho dobrého výkonu, mohl zápas skončit větším rozdílem. Nebyli jsme schopni proměnit šance, které jsme si vypracovali a proto nezbývá, než domácím pogratulovat a nám nezbude nic jiného, než v zimní pauze na sobě hodně zapracovat!!!

M. Pavliš [-] - R. Růžička [-] (23. J. Jelínek [-] ) , L. Müller [-] , P. Kafka [-] - F. Jarosz [-] (77. H. Elkadi [-] ) , M. Haken [-] (5. J. Homolka [-] ) , T. Březina [-] , T. Kozel [-] - O. Ujec [-] , M. Ujec [-] - V. Morávek [-]