13.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

Vysoká porazila Třebeš na penalty

18

Vysoká i v deseti lidech dokázala vyrovnat a na penalty zvítězila.

Vysoká se dostala brzy do vedení

Už v 5. minutě se domácí tým radoval z první branky. Útočník Milan Ujec překonal hostujícího brankáře Hofmana a bylo to 1:0. Hosté dokázali odpovědět ve 33. minutě, kdy se prosadil hostující kapitán Michal Krykorka. 1:1.

Další branka do poločasu nepadla, ale přeci jen se udála ještě jedna důležitá situace. Ve 42. minutě byl vyloučen domácí Petr Veverka a Vysoká tak dohrávala v deseti.

Milan Ujec v závěru vyrovnal

Hostům se dlouho nedařilo využít početní převahu, ale v 80. minutě překonal domácího brankáře Pšeničku hostující Tomáš Hendrich a Třebeš vedla. Vedení si však proti oslabenému soupeři nedokázala uhlídat. V 85. minutě se podruhé v utkání trefil Milan Ujec a poslal zápas do penalt.

Bod navíc získala Vysoká

V penaltovém rozstřelu si vedli lépe domácí hráči, kteří nakonec získali druhý bod do tabulky krajského přeboru.

FK Vysoká nad Labem
Radek Hrubý (trenér): "Obě mužstva chtěla v derby uspět a tak to vypadalo. Nikdo nedal nikomu nic zadarmo. Po brance soupeře na 1:2 v 80 minutě to s námi nevypadalo vůbec dobře, ale přišla 85 minuta a naše vyrovnání. Penalty, kterých nejsem zastánce, jsme zvládli na výbornou. "

J. Pšenička [-] - R. Růžička [-] , T. Kozel [-] , T. Prorok [-] , P. Kafka [-] - V. Morávek [-] (81. H. Elkadi [-] ) , T. Březina [-] , F. Jarosz [-] (60. J. Homolka [-] ) , P. Veverka [-] - O. Ujec [-] , M. Ujec [-] -