11.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

17. M. Krykorka , 37. I. Kosyak (p.) , 77. M. Ryšavý - 39. M. Florian
15

Třebeš na domácím hřišti přehrála Jičín a slaví tři body.

Kapitán Krykorka poslal Třebeš do vedení

Domácí začli dobře, když byli na hřišti aktivnějším celkem a lépe kombinovali. Na první branku se čekalo do 17. minuty.  Domácí Tesař odcentroval, kapitán Michal Krykorka se v pokutovém území dokázal svým důrazem dostat k míči a zblízka prostřelil brankáře Kantu. 1:0.

Domácí Krykorka mohl přidat druhou trefu ve 23. minutě, ale pokutový kop neproměnil. Nicméně byl to opět aktivní Krykorka, který vybojoval ve 37. minutě další penaltu pro Třebeš. Tentokrát se chopil míče Ivan Kosyak, který zvýšil na rozdíl dvou branek. 2:0.

Ve 39. minutě však Jičín snížil. Tvrdou střelou propálil hostující Martin Florian domácího brankáře Heřmana a bylo to 2:1. Do poločasu další branka nepadla.

Střídající Ryšavý přidal pojistku

Ve druhé půli se dlouho hrálo bez branek. Domácím se podařilo si výhru pojistit v 77. minutě. Pavel Fridrich prostrčil míč na střídajícího Michala Ryšavého, který prostřelil hostujícího brankáře a upravil na konečných 3:1. Třebeš si tak připsala třetí domácí výhru v řadě.

TJ Sokol Třebeš
Petr Kincl (trenér): " V prvním poločase jsme dominovali, ale už třetí zápas nás trápí koncovka a dokonce jsme penaltu proměnili až na druhý pokus. Druhý poločas jsme si museli vybojovat až do 90. minuty. Jičín hrál jednoduše na dva útočníky, ale to bylo málo. Vytvořili si za celý zápas dvě šance. "

SK Jičín
Tomáš Tomášek (asistent): "Dnešní utkání jsme nezvládli jak výsledkové tak herně. Za dnešní výkon zaslouží pochvalu pouze trojice rozhodčích!!"

M. Heřman [-] - O. Etflaiš [-] (68. V. Kober [-] ) , J. Neugebauer [-] , M. Krykorka [-] , R. Kuneš [-] (82. J. Fridrich [-] ) , M. Farkaš [-] (63. M. Ryšavý [-] ) , I. Kosyak [-] (63. M. Palma [-] ) , P. Fridrich [-] (82. M. Franta [-] ) , J. Kudrna [-] , T. Hendrich [-] , D. Tesař [-]