11.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2022-2023

--

Vysoká doma porazila Kostelec nad Orlicí

12. M. Ujec , 57. O. Ujec , 60. M. Ujec
14

Výhru Vysoké řidilo ofenzivní bratrské duo Milan a Ondřej Ujecovi, když se postarali o všechny branky v utkání.

Milan Ujec se postaral o vedení domácích

První branka utkání se dostavila ve 12. minutě. Centrovaný míč z pravé strany hlavou usměrnil do sítě domácí útočník Milan Ujec. 1:0. Za další brankou zápasu se tlačila obě mužstva, ale své šance nevyužila, a tak vedla Vysoká v poločase o jednu trefu.

Branku si připsal i Ondřej Ujec

Ve druhém poločase jsme mhli vidět šance na obou stranách, ale ujala se až akce z 57. minuty. Domácí Růžička vyvezl míč středem hřiště, předložil ho Milanu Ujecovi, který z první doteku vyslal do šance Ondřeje Ujece a ten propálil hostujícího brankáře Matouška. 2:0. A za pouhé tři minty slavili domácí další branku. V 60. minutě si své role vyměnili bratři Ujecovi, když Ondřej svou přihrávkou našel za obranou Milana, který zvýšil na 3:0.

Další branka již nepadla, a tak Vysoká doma potvrdila roli favorita a získala všechny tři body.

FK Vysoká nad Labem
Radek Hrubý (trenér): "Postavení soupeře v tabulce nám velelo získat tři body, ale věděli jsme, že to nebude jednoduché. To se potvrdilo. Sice jsme se celkem brzo ujali vedení, ale přes další šance uklidňující branka nepřišla. Naše hra začala být nervózní, čehož soupeř dokonale využil, ale při jeho vyložené šanci byl náš brankář proti. Po druhém a třetím gólu v krátkém časovém sledu bylo rozhodnuto a zaslouženě zůstávají tři body ve Vysoké ."

FK Kostelec nad Orlicí
Kamil Kaplan (trenér): "Věděli jsme o kvalitě útočné fáze domácích a dařilo se nám jí do druhé inkasované branky eliminovat. Mrzí možnosti, ze kterých jsme mohli a měli vyrovnat skóre. Po druhé brance v naší síti už o vítězi dnešního utkáni nebyl pochyb."

J. Pšenička [-] - R. Růžička [-] , L. Müller [-] , T. Prorok [-] , P. Kafka [-] - T. Kozel [-] , M. Haken [-] (66. H. Elkadi [-] ) , T. Březina [-] - O. Ujec [-] (82. M. Pavliš [-] ) - M. Ujec [-] (77. J. Jelínek [-] ) , P. Veverka [-]

T. Matoušek [-] - K. Kaplan [-] , R. Dostálek [-] , M. Kytlík [-] , P. Klapal [-] , A. Poledno [-] (76. M. Plocek [-] ) , O. Kotyza [-] (80. D. Sejkora [-] ) , J. Havel [-] (46. O. Bečka [-] ) , M. Pups [-] , L. Říha [-] , R. Müller [-]

ŽK: 53. P. Veverka - 41. M. Kytlík .
Počet diváků: 32. Rozhodčí: Pilný Marek - DOROTÍK Petr, ŠILING Karel.