10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. A, 2022-2023

--

--

Větřní otočilo zápas s Velešínem

25

Větřní přivítalo poslední Velešín a bylo jasným favoritem. První poločas domácí tým vůbec nezvládl, ale druhý polčoas zápas v poklidu otočil.

Domácí tým vůbec nechytil úvod zápasu a Patrik Zeman poslal Velešín do vedení. Domácí tým pokračoval v ospalém výkonu a do konce poločasu dostal od Velešína další branku. Trefil se hostujicí kanonýr Stanislav Šálek

Do druhé poločasu nastoupil domácí tým v úplně jiném rozpoložení a Simon Churan snížil na 1:2. O pár minut později už domácí tým vedl. Nejdříve vyrovnal Lukáš Konečný a za dvě minuty poslal Patrik Podskalský Větřní do vedení. Domácí tým měl zápas pod kontrolou a vstřelil ještě dvě branky. Na 4:2 dal Lukáš Konečný a na 5:2 Miroslav Ješina

Domácí tým tak otočil zápas a za týden jede do Roudného. Velešín přivítá doma Frymburk.

SK Větřní
Rudolf Weinhard (trenér): Do zápasu jsme vůbec nevstoupili dobře a brzy po naší chybě prohrávali. Na druhý gól soupeři taky přihrajeme a schyluje se od nás k další domácí blamáži. Poločas 0:2 tragédie, to co si řekneme, tak jsme dělali absolutně opačný věci. Individuální chyby, kdy to soupeři naprosto darujeme do prázdný brány. Nefungoval nám střed pole, celkově to bylo hrozně vlažný. V poločase jsme si určitý věci museli vyříkat, protože nemůže si každý dělat na hřišti co chce. Druhá půle padl brzký gól a soupeř se úplně sesypal. Kluci do toho šlápli a musím říct, že v klidu zápas otočili do 60 minuty jsme vedli 3:2. Byla jen otázka kolik gólů dáme. Nutno dodat, že k tomu přispělo i to, že soupeř neměl brankáře. Některé zákroky by se neztratily ani ve večerní zábavné show, protože ten chytil v sobotu možná tak rýmu u nás. Důležitý vítězství pro nás, ale nutno dodat, že jsme si ho naším lajdáctvím zbytečně zkomplikovali hodně špatným prvním poločasem.