BARTŮNĚK Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čkyně - Hrdějovice 1:1 (1:1) 20.04. 17:00 -
K.Řečice - Stráž 2:0 (1:0) 13.04. 16:30 -
Planá - K.Újezd 2:1 (1:0) 06.04. 16:30 -
Roudné B - Ledenice 3:2 (1:2) 31.03. 15:00 -
Lišov - Čt.Dvory 2:5 (0:4) 24.03. 15:00 -
D. Dvořiště - Čkyně 2:1 (1:0) 21.10. 12:00 -
T.Sviny B - Boršov 2:0 (0:0) 15.10. 15:00 -
Chvalšiny - Větřní 6:3 (4:2) 14.10. 15:30 -
Vltavan - Roudné B 0:2 (0:1) 14.10. 12:00 -
N.Včelnice - Lišov 1:2 (0:2) 07.10. 12:30 -
Met. Tábor - Jistebnice 5:2 (2:0) 30.09. 10:30 -
K.Řečice - Třeboň B 5:1 (3:0) 23.09. 16:30 -
Suchdol - Ševětín 0:1 (0:1) 09.09. 17:00 -
D. Dvořiště - Vodňany 1:4 (1:2) 09.09. 11:00 -
Blatná - K.Újezd 2:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Č. Krumlov B - Frymburk 3:0 (1:0) 27.08. 17:00 -
Vltavan - Lhenice 1:4 (0:3) 26.08. 13:30 -
Veselí - Jistebnice 2:1 (2:0) 19.08. 17:00 -
Cehnice - Hoštice 2:4 (2:0) 18.06. 15:00 -
Slavia ČB - Veselí 3:0 (2:0) 17.06. 17:00 -
Podolí - Chotoviny 3:2 (1:2) 10.06. 13:30 -
N.Ves - Planá 3:3 (2:1) 09.06. 18:00 -
Velešín - Boršov 5:1 (1:0) 04.06. 17:00 -
Blatná - N.Ves 4:0 (2:0) 03.06. 10:00 -
Vimperk - K.Újezd 5:2 (2:0) 27.05. 17:00 -
Suchdol - Neplachov 2:1 (1:1) 21.05. 17:00 -
Zl. Koruna - T.Sviny B 10:0 (7:0) 13.05. 17:00 -
Planá n.Luž. - S.Ústí 0:3 (0:1) 08.05. 13:30 -
N.Ves - Čkyně 2:1 (2:1) 06.05. 10:15 -
Boršov - T.Sviny B 2:1 (1:0) 29.04. 17:00 -
Zl. Koruna - Ledenice 7:1 (5:0) 22.04. 17:00 -
Frymburk - Kaplice B 5:1 (1:1) 21.04. 17:30 -
Met. Tábor - Veselí 0:0 (0:0) 08.04. 16:30 -
T.Sviny B - Mladé 2:2 (1:2) 26.03. 15:00 -
Blatná - Vodňany 2:4 (0:2) 25.03. 11:30 -
Planá - N.Ves 2:1 (1:0) 12.11. 14:00 -
Zl. Koruna - Sedlec 5:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
Větřní - Velešín 5:2 (0:2) 22.10. 15:30 -
Loko ČB - Slavia ČB 1:3 (0:2) 15.10. 10:15 -
Boršov - Hrdějovice 1:4 (0:3) 08.10. 16:00 -
Boršov - Kaplice B 1:4 (0:1) 25.09. 16:30 -
Lišov - Veselí 1:1 (0:1) 24.09. 16:30 -
Ledenice - Chvalšiny 1:1 (1:1) 18.09. 15:00 -
Netolice - Planá 3:3 (1:2) 10.09. 13:30 -
Netolice - N.Ves 1:4 (0:3) 27.08. 13:30 -
Kovářov - Dačice 1:3 (0:1) 20.08. 17:00 -
Strunkovice - Čkyně 1:1 (0:0) 17.06. 18:30 -
Prachatice B - Vimperk 2:5 (1:2) 12.06. 15:00 -
Ševětín - N.Včelnice 1:2 (1:1) 28.05. 17:00 -
Hluboká - Veselí 4:1 (2:0) 13.05. 18:00