--

--

Zlínské béčko porazilo Hranice

8

Soutěž MSFL zažívá anglický týden, když pokračovala ve středu předehrávkami 17. kola. I po pátem soutěžním zápase sezóny zůstává bodově stoprocentní Kroměříž, které šlapou na paty Rosice. Za zmínku stojí i doposud neporažené béčko Slovácka nebo aktuálně třetí juniorka Zlína, která porazila Hranice 3:0.

Domácí šli do vedení

Zlíňané nastoupili opět s Petrem Jiráčkem ve středu zálohy a šli do vedení již v 11. minutě, kdy se po nakrátko rozehraném rohu prosadil z dálky střílející Kulíšek.

Domácí tým hrál aktivně a po celý poločas si připravoval šance.

Druhou gólovou pojistku těsně před přestávkou přidal domácí Číž - ve 43. minutě Číž 2:0.

Hosté byli téměř neškodní a do kabin odcházeli s dvoubrankovým mankem.

Domácí si výhru pohlídali

Druhá půle byla stejná jako ta první, a to v režii Zlína.

Vedení Zlína na 3:0 v 52. minutě navýšil Martin Mlýnek.

Hranice se na výraznější odpor nezmohly. V závěru sice mohly výsledek zkorigovat, ale brankáře domácích Bachůrka nepřekonaly.

Ze zápasu si hosté neodvážejí ani bod a navíc přišli o zraněného Jasenského.

Konečné skóre tak vyznělo jednoznačně pro domácí, kteří se i nadále drží v popředí tabulky MSFL.

FC TRINITY Zlín B
Vít Vrtělka: „Pro nás to byl vydařený zápas z hlediska výsledku i herního projevu. Od začátku do konce jsme až na menší drobné výpadky měli utkání pod kontrolou. Slušně jsme kombinovali, hráli v tempu a pro soupeře byli nebezpeční. Navíc jsme dokázali proměnit i šance. Soupeř si až v závěru vypracoval pár nebezpečných situací, ty jsme ale ubránili.“

Š. Bachůrek [-] - L. Hrdlička [-] (75. T. Chrudina [-] ) , N. Kovinič [-] (46. D. Červinka [-] ) , M. Hartman [-] , A. Číž [-] (75. V. Mlýnek [-] ) , M. Mlýnek [-] (59. D. Valenta [-] ) , P. Jiráček [-] , P. Kulíšek [-] , J. Hellebrand [-] (59. T. Uhřík [-] ) , F. Jura [-] , F. Němeček [-]