--

--

Béčko Slovácka sbírá remízy

7

Třetí podzimní kolo MSFL je dohráno a jisté je, že se stoprocentní bodovou bilancí zůstává v čele tabulky osamocena Kroměříž. SK Hranice v minulém kole získaly první bod za remízu v Novém Městě na Moravě a v domácím zápase s béčkem Slovácka chtěly bodovat opět. Nakonec z toho byla opět dělba bodů, po hosty už třetí v sezóně.

První poločas 1:1

SK Hranice nastoupili do prvního domácícho utkání tohoto ročníku a chtěli se před svými fanoušky předvést.

425 diváků se dočkalo úvodní branky už v 11. minutě, když se prosadil domácí Adam Jasenský - 1:0.

Vedení domácím vydrželo do 38. minuty, když za hosty vyrovnal Vecheta - 1:1.

Ke konci poločasu byl vyloučen hostující Kočí, a to znamenalo komlikace pro hosty.

Skóre se již neměnilo a do kabin se šlo za stavu 1:1.

2:2 po 90. minutách

Do druhého poločasu naskočili hosté v oslabení, ale to se na jejich výkonu negativně nepodepsalo.

V 60. minutě zápas otočilo, když se trefil Pernica - 1:2.

Vedení hostům vydrželo deset minut. Za domácí srovnal Cagaš na 2:2 v 70. minutě.

Do konce zápasu se ještě vyrovnal počet hráčů na hřišti, protože byl vyloučen po druhé žluté domácí Jasenský.

Body se v Hranicích dělily a oba týmy čekají na první výhru v soutěži, když hosté si už připsali třetí remízu v řadě.

1. FC Slovácko B
Darko Šuškavčevič - asistent trenéra: „Jsme smutní. Místo toho, abychom měli devět bodů, máme jenom tři."