--

--

Katovice vyhrály gólem v nastaveném čase!

19

Po šedesát minut probíhal vyrovnaný zápas a udeřit mohl jeden i druhý tým. Nestalo se a dlouho to vypadalo, že se budou body dělit, i když se aktivita přenesla výrazně na stranu Katovic. Domácí pak v nastaveném čase dostali příležitost k zahrávání rohového kopu, který se snesl na hlavu střídajícího Přemka Sládka, jenž rozhodl o tom, kdo si po tomto zápase ponechá všechny tři body.

SK Otava Katovice
Přemysl Šroub, trenér: Byl to těžký zápas, hráli jsme proti fyzicky velmi dobře připravenému týmu. Hořovice měly skóre 15:15, mají tedy výbornou obranu, takže jsme věděli, že bude náročné se proti nim prosadit. Řekl bych, že šedesát pět minut to byl vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách, ale v posledních pětadvaceti minutách jsme vyvinuli velký tlak, kdy Hořovice nevěděly, kam dřív skočit. Za poslední část zápasu jsme si ten gól zasloužili. Završili jsme tak úspěšný podzim a za domácí neporazitelnost vděčíme skvělým fanouškům, kteří nás podporovali.

P. Provazník [-] - T. Janoch [-] , K. Cibulka [-] - L. Bálek [-] , P. Kotrba [-] , D. Štěch [-] - V. Uher [-] , V. Habor [-] (57. P. Sládek [-] ) - J. Motl [-] , J. Kadula [-] (94. M. Kostka [-] ) , J. Chylík [-]