15.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2021-2022

Kylešovice slaví premiérovou výhru v sezóně

12. K. Palkovič , 23. J. Vocetka , 25. K. Palkovič , 28. P. Fiala (vl.) , 39. T. Dihel , 57. M. Vavrečka (p.) - 62. T. Bartoš , 78. K. Vitoul , 90. A. Džemla
11

Kylešovice porazily Litultovice o tři branky.

Kylešovice vedly o pět branek

Kylešovice v letošním ročníku dosáhly premiérového vítězství. V první půli hráli hosté jen o deseti a domácí toho beze zbytku využili. Do vedení se dostali po dvanácti minutách po pěkné uličce se dostal k míči Palkovič a podél brankáře zavěsil – 1:0. Na 2:0 zvyšoval krásnou střelou z dálky Vocetka, který vymetl šibenici hostující branky. Ve 25. minutě si dostal Palkovič opět míč do uličky a zkušeně obehrál brankáře a skóroval do prázdné branky – 3:0. Za tři minuty si nešťastně srazil míč do vlastní sítě po centru Vocetky Fiala – 4:0. Na poločasových 5:0 zvyšoval po rohovém kopu Vavrečky nekompromisně nohou Dihel.

Litultovice jen snížily

Ve druhém poločase se síly na hřišti srovnaly, protože Litultovicím přicestovali dorostenci. V 57. minutě nekompromisně proměnil penaltu Vavrečka – 6:0. Domácí pak prostřídaly a Litultovice se pak dostaly ke slovu až po hodině hry, kdy Doleželova odražena střela se dostala k Bartošovi, který zpoza šestnáctky vystřelil pod nechytatelně pod břevno – 6:1. Dvanáct minut před koncem vybojoval na kraji hřiště balon Toporčák, jehož nahrávku umístil lobem do sítě Vitoul – 6:2. V poslední minutě přetažený centr Vitoula našel Džemlu, který korigoval na konečných 6:3.

V příštím kole jedou Kylešovice do Dolních Životic. Litultovice budou hostit Vávrovice.

FK Kylešovice
Mario Beránek (trenér): První poločas se hrálo na jednu branku. Soupeř byl totiž oslabený o jednoho hráče. Ve druhém se už hrálo normálně, my jsme pak po šestém gólu prostřídali a hosté dokázali snížit.

TJ Sokol Litultovice
Adam Haas (trenér): Pro některé hráče bohužel až dnešním utkáním skončila zimní přestávka. Jsem hlavně rád, že díky dorostencům, kteří přijeli na druhý poločas po svém celém odehraném zápase, jsme nemuseli odehrát v desíti lidech celé naše utkání. A taky, že se nikdo další nezranil. Takže dnes paradoxně asi spíše úspěch

A. Kirchner [-] (82. T. Richter [-] ) - P. Wzientek [-] , K. Palkovič [-] (67. O. Skýba [-] ) , T. Kreisel [-] , T. Felkel [-] (74. V. Černohorský [-] ) , M. Vavrečka [-] (77. M. Klár [-] ) , J. Vocetka [-] , E. Adamczyk [-] (58. J. Kavan [-] ) , F. Kadeřábek [-] , T. Dihel [-] , P. Adamczyk [-]

D. Böhm [-] - T. Bartoš [-] , J. Tesařík [-] , P. Fiala [-] , O. Doležel [-] , S. Konečný [-] , V. Toporčák [-] , D. Lebeda [-] (67. M. Hopp [-] ) , Š. Šťavík [-] , A. Džemla [-] , K. Vitoul [-]

ŽK: 90. T. Dihel - 20. K. Vitoul , 81. P. Fiala .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: PRETSCH Adam - PAVELEK Karel, STUPEŇ Ondřej.