23.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. A, 2021-2022

--

--

Skřivany udolaly Kobylice

6

Fotbalisté Skřivan, pátý celek aktuální tabulky, hostil na domácí půdě Kobylice a po remíze v prvním poločase nakonec v poslední desetiminutovce překlopil výsledek na svoji stranu. Rozhodl Žalman z pokutového kopu.

TJ Slavoj Skřivany
Jiří Suchánek, trenér: "První půlhodina utkání byla jednoduchou rovnicí. Dvě naše obrovské hrubky = dvě střely hostů na branku = vedení soupeře 2:0. Velmi důležité bylo, že se nám podařilo do přestávky stav srovnat. Ve druhém poločase jsme na hřišti dominovali, ale nedařilo se nám překonat dobře organizovanou obranu vedenou výborně hrajícím Dvořákem. Nakonec jsme vedení překlopili na svou stranu a zaslouženě získali tři body."