Královéhradecký | 1.B třída sk. A
2023-2024
-
Nepolisy - N. Paka 80-20-0 % 2:2 (1:0) 05.08. 09:45 -
Kalná - Kocbeře 100-0-0 % 6:0 (3:0) 05.08. 13:30 -
Skřivany - Kosičky 80-20-0 % 3:7 (2:3) 05.08. 17:00 -
Úpice - Sobotka 100-0-0 % 2:2 (1:1) 28.09. 16:30 -
Jičín B - Chlumec C 80-0-20 % 2:3 (1:3) 05.08. 17:00 -
St. Paka - Vrchlabí B 60-20-20 % 4:2 (4:0) 05.08. 17:00 -
Bělohrad B - Kopidlno 0-0-100 % 1:5 (1:3) 05.08. 17:00
-
Bělohrad B - Kocbeře 100-0-0 % 5:4 (3:3) 12.08. 13:30 -
Sobotka - Jičín B 25-50-25 % 3:0 (2:0) 12.08. 17:00 -
Vrchlabí B - N. Paka 75-0-25 % 2:1 (1:0) 12.08. 17:00 -
St. Paka - Úpice 50-0-50 % 0:0 (0:0) 12.08. 17:00 -
Kosičky - Nepolisy 100-0-0 % 5:4 (4:2) 12.08. 17:00 -
Chlumec C - Kalná 75-25-0 % 5:2 (0:0) 12.08. 10:15 -
Kopidlno - Skřivany 100-0-0 % 7:1 (4:1) 13.08. 17:00
-
N. Paka - Kosičky 17-33-50 % 1:6 (0:4) 19.08. 17:00 -
Sobotka - Kalná 83-17-0 % 1:3 (1:1) 19.08. 17:00 -
Skřivany - Kocbeře 100-0-0 % 5:0 (3:0) 20.08. 17:00 -
Jičín B - St. Paka 67-0-33 % 5:0 (3:0) 19.08. 17:00 -
Úpice - Vrchlabí B 33-50-17 % 6:3 (4:0) 20.08. 17:00 -
Nepolisy - Kopidlno 0-0-100 % 2:2 (0:0) 19.08. 17:00 -
Bělohrad B - Chlumec C 17-0-83 % 2:4 (1:0) 18.08. 18:00
-
Kocbeře - Nepolisy 60-20-20 % 3:3 (2:2) 26.08. 13:30 -
Vrchlabí B - Kosičky 50-0-50 % 4:5 (1:3) 14.09. 17:00 -
Sobotka - Bělohrad B 80-0-20 % 2:3 (0:2) 26.08. 17:00 -
St. Paka - Kalná 60-20-20 % 0:6 (0:4) 26.08. 10:00 -
Úpice - Jičín B 40-20-40 % 2:2 (1:1) 26.08. 17:00 -
Chlumec C - Skřivany 40-20-40 % 1:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Kopidlno - N. Paka 100-0-0 % 3:0 (1:0) 27.08. 17:00
-
Jičín B - Vrchlabí B 100-0-0 % 1:0 (0:0) 02.09. 17:00 -
N. Paka - Kocbeře 75-25-0 % 3:1 (1:0) 02.09. 17:00 -
Kosičky - Kopidlno 50-0-50 % 2:3 (0:2) 02.09. 17:00 -
Kalná - Úpice 75-0-25 % 3:0 (2:0) 03.09. 17:00 -
Skřivany - Sobotka 75-25-0 % 5:0 (1:0) 03.09. 17:00 -
Bělohrad B - St. Paka 75-0-25 % 4:2 (2:2) 02.09. 17:00 -
Nepolisy - Chlumec C 25-0-75 % 3:3 (2:2) 02.09. 17:00
-
Kocbeře - Kosičky 33-0-67 % 4:2 (0:1) 09.09. 13:30 -
Sobotka - Nepolisy 50-33-17 % 3:5 (2:1) 09.09. 17:00 -
Vrchlabí B - Kopidlno 0-0-100 % 0:4 (0:2) 09.09. 17:00 -
St. Paka - Skřivany 33-0-67 % 2:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Úpice - Bělohrad B 67-0-33 % 2:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Jičín B - Kalná 67-0-33 % 3:1 (3:1) 09.09. 17:00 -
Chlumec C - N. Paka 83-0-17 % 2:0 (1:0) 28.09. 16:00
-
Kosičky - Chlumec C 57-14-29 % 1:5 (1:2) 16.09. 16:30 -
Kalná - Vrchlabí B 100-0-0 % 5:0 (2:0) 16.09. 16:30 -
Skřivany - Úpice 43-0-57 % 5:0 (1:0) 16.09. 16:30 -
Nepolisy - St. Paka 86-14-0 % 6:0 (2:0) 16.09. 16:30 -
N. Paka - Sobotka 72-14-14 % 2:4 (0:3) 16.09. 16:30 -
Bělohrad B - Jičín B 57-14-29 % 2:1 (1:0) 16.09. 16:30 -
Kopidlno - Kocbeře 86-0-14 % 7:0 (3:0) 17.09. 16:30
-
St. Paka - N. Paka 17-50-33 % 0:6 (0:3) 23.09. 16:30 -
Vrchlabí B - Kocbeře 34-33-33 % 0:4 (0:2) 23.09. 16:30 -
Sobotka - Kosičky 67-0-33 % 2:5 (1:3) 23.09. 16:30 -
Úpice - Nepolisy 67-0-33 % 1:3 (0:1) 23.09. 16:30 -
Kalná - Bělohrad B 80-20-0 % 1:1 (1:0) 24.09. 16:30 -
Chlumec C - Kopidlno 0-17-83 % 0:2 (0:2) 24.09. 13:30 -
Jičín B - Skřivany 66-17-17 % 2:4 (1:3) 24.09. 16:30
-
Kocbeře - Chlumec C 29-0-71 % 0:5 (0:4) 30.09. 12:30 -
N. Paka - Úpice 72-14-14 % 1:1 (0:0) 30.09. 16:00 -
Kosičky - St. Paka 86-0-14 % 12:0 (7:0) 30.09. 16:00 -
Skřivany - Kalná 71-0-29 % 3:0 (2:0) 01.10. 16:00 -
Bělohrad B - Vrchlabí B 86-0-14 % 2:1 (1:0) 30.09. 16:00 -
Nepolisy - Jičín B 86-14-0 % 2:3 (0:2) 01.10. 16:00 -
Kopidlno - Sobotka 86-0-14 % 1:2 (0:2) 01.10. 16:00
-
St. Paka - Kopidlno 0-0-100 % 2:1 (0:1) 07.10. 16:00 -
Sobotka - Kocbeře 66-17-17 % 2:1 (2:1) 07.10. 16:00 -
Vrchlabí B - Chlumec C 0-17-83 % 1:4 (0:1) 08.10. 16:00 -
Úpice - Kosičky 34-33-33 % 3:2 (2:1) 07.10. 16:00 -
Kalná - Nepolisy 100-0-0 % 5:1 (1:1) 08.10. 16:00 -
Bělohrad B - Skřivany 17-66-17 % 0:3 (0:0) 07.10. 16:00 -
Jičín B - N. Paka 66-17-17 % 1:2 (0:1) 08.10. 16:00
-
Kocbeře - St. Paka 33-0-67 % 2:3 (1:0) 14.10. 12:30 -
N. Paka - Kalná 43-14-43 % 0:3 (0:1) 14.10. 16:00 -
Skřivany - Vrchlabí B 100-0-0 % 1:0 (0:0) 15.10. 16:00 -
Kosičky - Jičín B 86-0-14 % 6:1 (1:1) 14.10. 16:00 -
Chlumec C - Sobotka 83-0-17 % 7:1 (4:1) 14.10. 10:15 -
Nepolisy - Bělohrad B 57-43-0 % 3:0 (0:0) 15.10. 16:00 -
Kopidlno - Úpice 86-14-0 % 5:0 (2:0) 15.10. 16:00
-
Vrchlabí B - Sobotka 43-43-14 % 1:3 (1:2) 22.10. 15:30 -
St. Paka - Chlumec C 14-0-86 % 1:4 (1:1) 21.10. 15:30 -
Jičín B - Kopidlno 0-0-100 % 2:2 (0:0) 21.10. 15:30 -
Úpice - Kocbeře 86-0-14 % 2:0 (0:0) 21.10. 12:30 -
Kalná - Kosičky 43-14-43 % 5:4 (4:2) 21.10. 15:30 -
Skřivany - Nepolisy 72-14-14 % 1:0 (1:0) 22.10. 15:30 -
Bělohrad B - N. Paka 71-0-29 % 0:0 (0:0) 21.10. 12:00
-
Kocbeře - Jičín B 33-67-0 % 2:7 (0:5) 28.10. 11:00 -
Sobotka - St. Paka 100-0-0 % 4:0 (1:0) 28.10. 14:30 -
N. Paka - Skřivany 100-0-0 % 0:2 (0:2) 28.10. 14:30 -
Kosičky - Bělohrad B 100-0-0 % 3:3 (1:0) 28.10. 14:30 -
Chlumec C - Úpice 100-0-0 % 3:2 (2:0) 28.10. 10:15 -
Nepolisy - Vrchlabí B 100-0-0 % 3:1 (1:0) 28.10. 14:30 -
Kopidlno - Kalná 100-0-0 % 1:1 (0:1) 29.10. 14:30
-
Nepolisy - Kosičky 50-25-25 % 0:4 (0:2) 23.03. 15:00 -
Jičín B - Sobotka 62-25-13 % 4:3 (1:1) 23.03. 15:00 -
N. Paka - Vrchlabí B 87-0-13 % 1:4 (0:2) 23.03. 12:00 -
Skřivany - Kopidlno 13-25-62 % 0:5 (0:3) 23.03. 15:00 -
Kalná - Chlumec C 37-38-25 % 2:3 (1:2) 24.03. 15:00 -
Úpice - St. Paka 100-0-0 % 2:0 (1:0) 23.03. 15:00 -
Kocbeře - Bělohrad B 25-13-62 % 0:3 (0:2) 24.03. 15:00
Rozhovory
- Útočník Staré Paky Jakub Taneček: Na působení v Mladé Boleslavi vzpomínám samozřejmě pozitivně, po fotbalové stránce mě to posunulo ve všech směrech
- Záložník Úpice Petr Vlach: Druhé místo by pro nás bylo úspěchem
- Gólman Úpice Ondřej Seidel: Občas si nějakou kličku neodpustím, což umí ocenit hlavně náš trenér
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Chlumec nad Cidlinou C | 14 | 49:19 | 37 |
2 | FK Kopidlno | 14 | 48:13 | 30 |
3 | TJ Slavoj Skřivany | 14 | 33:24 | 27 |
4 | FK Dolní Kalná | 14 | 43:22 | 26 |
5 | TJ Spartak Kosičky | 14 | 64:38 | 25 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Pavel Vysuček | 20 |
2 | Ladislav Schovanec | 15 |
3 | Tomáš Hanuš | 14 |
4 | Lukáš Kalenský | 13 |
5 | Jan Žaloudek | 13 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Josef Paulovič | 54 | 55,1% | 0 |
2 | Roman Hnízdil | 45 | 49,5% | 0 |
3 | Ondra Drahoňovský | 43 | 52,4% | 0 |
4 | Jiří Klik | 41 | 58,6% | 0 |
5 | Venca Likeš | 39 | 46,4% | 0 |
Nejnovější události
V. Likeš 10:03 28.3.2024 Tip: výhra domácích Kocbeře V. Likeš 10:03 28.3.2024 Tip: výhra hostů Úpice V. Likeš 10:03 28.3.2024 Tip: výhra hostů Jičín V. Likeš 10:03 28.3.2024 Tip: výhra domácích Kalná V. Likeš 10:03 28.3.2024 Tip: výhra domácích Kosičky