28.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

--

Třebechovice na domácí půdě zdolaly Kunčice

8

Cenné tři body si na domácí půdě připsaly Třebechovice. Ty v duelu s Kunčicemi vedly už 4:1, hosté však dokázali utkání zdramatizovat na konečných 4:3.

VEDENÍ DOMÁCÍCH

DOmácí Třebechovice, podpořeny minulým úspěchem v Novém Městě nad Metují, vstoupily do utkání lépe a ve 27. minutě vedly po brankách Krejcara a Horáka 2:0. Hosté však ve 32. minutě zásluhou Nováka snížili a utkání tak bylo naprosto otevřené.

DĚDEČEK ROZHODL O VÝHŘE TŘEBECHOVIC

Ve druhém poločase si dokázali domácí vytvořit dokonce tříbrankový náskok. A to zásluhou Dědečka, který dvěma přesnými zásahy přiblížil svůj tým výrazně ke třem bodům. Kunčice však nesložily zbraně a díky Česákovi a drugé brance Nováka v zápase snížily na 4:3. V závěru už však brnaka nepadla a domácí si tak připsali druhou výhru v řadě.

SK Třebechovice pod Orebem
Karel Bíl, vedoucí mužstva: "Předposlední domácí utkání v této sezóně jsme odehráli s nebezpečnými Kunčicemi. Během zápasu jsme se dostali do vedení 4:1. Ovšem ve druhé části druhé půle hosté dokázali zápas zdramatizovat a snížili až na 4:3. Víc už ale nestihli a vítězství zůstalo doma. Dvěma góly se blýskl Dominik Dědeček."

SK Bystřian Kunčice
Zdeněk Šulc, vedoucí mužstva: "Na šance bychom bohatě vyhráli, ale hraje se na góly."

V. Cejnar [-] - Z. Sehnal [-] (31. D. Šedivý [-] ) , J. Želízko [-] (67. J. Bendig [-] ) , G. Bendig [-] (67. F. Ježek [-] ) , D. Dědeček [-] , J. Krejcar [-] , D. Petřík [-] , M. Bíl [-] , M. Šedina [-] (46. D. Horák [-] ) , M. Věříš [-] , F. Horák [-]

M. Gall [-] - R. Feko [-] (67. J. Charvát [-] ) , T. Zákravský [-] (75. L. Pražienka [-] ) , T. Česák [-] , M. Slivka [-] , D. Šolc [-] , J. Kváš [-] , M. Gazdík [-] , D. Novák [-] , M. Šulc [-] , P. Koza [-]

ŽK: 40. J. Kváš , 44. T. Česák , 64. T. Zákravský . ČK: 90. J. Kváš .
Počet diváků: 85. Rozhodčí: JEŽEK Jakub - ČOŽÍK Marek, FRYŠ Milan.