27.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

--

Broumov odvezl tři body z Nepolis

8

Roli papírového favorita potvrdili. Fotbalisté Broumova přehráli poslední Nepolisy 3:1 a zapsali tři body do tabulky.

BRANKA KRÁTCE PŘED POLOČASEM

Utkání na hřišti Nepolis mělo v prvním poločase poměrně vyrovnaný průběh. A když už to vypadalo, že oba týmy odejdou do kabin za bezbrankového stavu, trefil se čtyři minty před přestávkou hostující Spišák a poslal Broumovské do vedení 1:0.

DEFINITIVNĚ ROZHODL HEČKO

Osm minut po začátku druhé půle vedli hosté již 2:0. To se do sítě za zády brankáře Houšky trefil Marek Gago. Domácí však rychle odpověděli, na rozdíl jedné branky dal Pokorný a Nepolisy tak vykřesaly naději na bodovo zisk. Tu jim ale zhatil zkušený ofenzivní hráč Miroslav Hečko, jenž v 74. minutě získal pro Broumov zpět dvougólový náskok a na jeho trefu už domácí nenašli odpověď. Broumov si z dlouhého výletu odvezl tři body za výhru 3:1.

TJ Sokol Nepolisy
Milan Havlík, vedoucí mužstva: "Ve vyrovnaném zápase nás opět zradil gól do šatny. Bojovali jsme však až do konce."

TJ Slovan Broumov
Ondřej Zinke, trenér: "Z posledního "výletu" v sezoně se vracíme se třemi body."

J. Houška [-] - T. Hanuš [-] , R. Hanuš [-] , J. Špás [-] (54. P. Lihan [-] ) , J. Zavoral [-] , V. Jilemnický [-] , Š. Novotný [-] (68. J. Kvapil [-] ) , F. Kadavý [-] , P. Pokorný [-] , M. Široký [-] (72. T. Vondra [-] ) , M. Masák [-]

J. Drahorád [-] - J. Novotný [-] (52. L. Soumar [-] ) , F. Pancner [-] , M. Gago [-] , D. Svoboda [-] , O. Spišák [-] , M. Ponikelský [-] , M. Hečko [-] , P. Šustek [-] , M. Štejnar [-] (75. O. Zinke [-] ) , O. Gago [-]

ŽK: 39. J. Zavoral , 70. J. Kvapil - 35. O. Gago .
Počet diváků: 73. Rozhodčí: Šnajdr Michal - OTAVA Marian, NYMSA Jakub.