27.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

--

--

--

Třebechovice po obratu odvezly překvapivé body z Nového Města. Výhru trefil Bendig

14. A. Lelek - 52. Z. Sehnal , 69. J. Bendig
8

Na jaře tápající Třebechovice si vyšláply na Nové Město nad Metují. Po obratu ve druhém poločase si připsaly tři body za výhru 2:1.

VEDENÍ DOMÁCÍCH

Hostující Třebechovice, byť v pozici papírového outsidera, se už od úvodu utkání na hřišti Nového Města prezentovaly sympatickým výkonem. Byli to však domácí, kteří šli do vedení. Přímo z rohového kopu se totiž trefil Lelek - 1:0. Ve zbytku první půle už branka nepadla.

OBRAT ZAJISTIL HOSTŮM TŘI BODY

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce hosté zvýšili úsilí a odměnou jim bylo vyrovnání. Již v 52. minutě se prosadil střelec posledních zápasů, Zdeněk Sehnal - 1:1. Tři cenné body Třebechovicím vystřelil v 69. minutě záložník Jiří Bendig - 1:2. Domácí fotbalisté poté již nenašli odpověď, přesto, že měli díky pokutovému kopu k vyrovnání velmi blízko.

MFK Nové Město nad Metují
Jaroslav Macháček, sekretář: "Do utkání jsme nastoupili v pozměněné sestavě z důvodů zranění hráčů v minulém kole. V prvním poločase jsme se ujali vedení. Ve druhém poločase ovšem hosté svoji aktivní hrou obrátili výsledek ve svůj prospěch. V 82.minutě utkání jsme mohli vyrovnat, ale pokutový kop jsme neproměnili."

SK Třebechovice pod Orebem
Karel Bíl, vedoucí mužstva: "Nové Město n. M., náš tradiční soupeř. Celý zápas jsme byli lepším mužstvem, v prvním poločase jsme sice dostali gól přímo z rohu, ale ve druhém poločase jsme dvěma góly výsledek otočili. Nejprve vyrovnal Zdeněk Sehnal a vítězný gól vstřelil J. Bendig. Domácí poté ještě neproměnili pokutový kop. Takže domů jsme odjížděli s veselou a tři body nás hřály na srdci. Díky hoši za předvedený výkon."

L. Holý [-] - P. Srubjan [-] , D. Hůlek [-] , J. Novák [-] (76. J. Fidra [-] ) , D. Flígr [-] , P. Zákravský [-] , A. Lelek [-] , D. Zítko [-] , V. Jelen [-] , I. Lelek [-] , E. Berger [-]

V. Cejnar [-] - Z. Sehnal [-] (81. V. Karásek [-] ) , J. Želízko [-] , D. Šedivý [-] (59. J. Bendig [-] ) , D. Dědeček [-] (59. D. Horák [-] ) , J. Krejcar [-] , D. Petřík [-] , M. Bíl [-] , M. Šedina [-] (64. G. Bendig [-] ) , M. Věříš [-] (64. F. Ježek [-] ) , F. Horák [-]

ŽK: 54. D. Zítko , 75. A. Lelek - 56. D. Petřík , 70. F. Ježek , 83. V. Cejnar , 91. J. Krejcar .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: DOROTÍK Petr - KURIC Jan, NÝVLT Roman.