26.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

Třebechovice si doma vyšláply na Náchod

45. Z. Sehnal , 73. Z. Sehnal , 89. D. Horák - 35. D. Hanzl
5

Předposlední Třebechovice přivítaly na domácí půdě rezervu Náchoda a díky obratu ve druhém poločase nakonec slavily povzbudivou výhru 3:1.

SK Třebechovice pod Orebem
Karel Bíl, vedoucí: "První poločas byl hodně neurovnaný z obou stran. Mnoho nepřesností a chyb, šance na obou stranách. Hosté se ujali vedení a my vyrovnali gólem do šatny. Druhý poločas jsme byli lepší i díky střídání a aktivitě jsme zaslouženě vyhráli."

FK Náchod B
Realizační tým hostů: "V prvním poločase jsme nehráli špatně, škoda vyrovnávací branky domácích do poločasu. V druhém poločase jsme výkon z prvního nezopakovali, a tak můžeme jen domácím pogratulovat k vítězství."

V. Cejnar [-] - Z. Sehnal [-] , J. Želízko [-] , G. Bendig [-] , J. Bendig [-] (63. D. Horák [-] ) , J. Krejcar [-] , D. Petřík [-] , M. Bíl [-] (38. F. Ježek [-] ) , M. Šedina [-] (71. D. Šedivý [-] ) , M. Věříš [-] , F. Horák [-]