18.kolo, Královéhradecký | 1.A třída , 2021-2022

--

--

--

--

Hattrick Valáška během dvaceti minut! Solnice deklasovala Kunčice a v čele má osmibodový náskok

8
Solnice se s umělou trávou v Novém Městě nad Metují rozloučila vítězně. Soupeře z Kunčic přehrála jasně 6:0. Hattrickem během dvaceti minut utkání ozdobil Valášek.

DVOUGÓLOVÉ VEDENÍ DOMÁCÍCH

V prvním poločase se hosté z Kunčic snažili držet s favoritem krok. A částečně se jim to dařilo. Domácí se však přesto dokázali dvakrát střelecky prosadit. Ve dvacáté minutě skóroval Lebeda a o jedenáct minut později útočník Pavlíček. Solnice tak do kabin odcházela s dvoubrankovým vedením.

HATTRICK VALÁŠKA

Domácí měli v utkání velmi dobrý pohyb, k němuž přidali potřebnou přesnost a svého soupeře přehrávali. V šestašedesáté minutě se na hřiště dostal střídající Valášek a začaly se dít věci! V 68. minutě nejprve zvýšil již na 3:0 kanonýr Kořínek a pak přišly chvíle Valáška, který během devatenácti minut nasázel hattrick. Solnice tak nakonec zvítězila jasným poměrem 6:0 a v čele tabulky má již osmibodový náskok.

SK Solnice
Pavel Potužník, trenér: „V zápase jsme prodali to, co jsme v zimě natrénovali. Dobrý pohyb, který dělal hostům velké problémy. A když jsme k tomu přidali přesné přihrávky, byli diváci svědky hezkých akcí, a tak se skóre zastavilo na šesti gólech. Další šance jsme navíc ještě nevyužili. Nikdo se nezranil, a tak v plné síle budeme připraveni na příští neděli, kdy nás už na domácím hřišti v Solnici čeká ve šlágru kola Týniště.“