23.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2021-2022

Nový Bydžov si poradil doma s Policí

5

Nový Bydžov ani tentokrát nezaváhal a Police vyfasovala šest branek.

Police vedení neudržela

Již v 9. minutě se měnilo skóre zápasu. Do vedení šli hosté, když Josef Klapkovský využil chyby v domácí obraně a krásným obloučkem přehodil brankáře Strýhala. 0:1.

V 18. minutě srovnal Bydžov po rychlém brejku na jehož konci byl Nikolas Bekera, který se nemýlil.

Ve 38. minutě poslal domácí do vedení Štěpán Blažek, který se po závaru před brankou po rohovém kopu dostal k odraženému míči a propálil vše co mu stálo v cestě. 2:1.

Ve 42. minutě se ocitl Štěpán Blažek nekrytý v pokutovém území a přízemní střelou prostřelil Kuneše. 3:1.

Domácí tak do poločasu otočili výsledek.

Blažek dokonal hattrick

Vstup do druhé půle vyšel lépe domácím. V 51. minutě se po centru zprava prosadil Filip Drobný a zvyšoval už na 4:1.

V 65. minutě to bylo 5:1. Štěpán Blažek dostal přihrávku za hostující obranu, obešel brankář a pohodlně poslal míč do sítě. Bydžovský kanonýr tak zkompletoval hattrick v zápase.

V 72. minutě hosté snížili. Josef Klapkovský předvedl pěknou individuální akci a prostřelil Strýhala. Záložník Police vsítil svou druhou branku v utkání.

Na konečných 6:2 upravil v 90. minutě střídající František Rejl.

Domácí tak opět zůstaly neporažení a kráčí suverénně za postupem.

Sestřih utkání:

Sestřih utkání a fotogalerii připravil Josef Bekera, děkujeme.

RMSK Cidlina Nový Bydžov
Petr Průcha (trenér): "Sympatický tým z Police se u nás ujal vedení, a kdyby nám Matějka vstřelil po stoprocentní šanci druhou branku, bůh ví, jak by s námi bylo ... Tento okamžik považuji za jeden z klíčových, poněvadž my ihned po brejku vyrovnali a zápas překlopili na naší stranu. Po vyrovnání jsme již měli zápas v moci a myslím, že po zásluze ho dovedli k vítězství. Klukům děkuji za pěkný koukatelný mač, který samozřejmě bez chyb v žádném případě nebyl."

Spartak Police nad Metují
Karel Klimeš (předseda): "Anglický týden jsme zakončili na půdě suveréna soutěže.Momentalně domácí nemají konkurenci ale i přesto musíme být rádi za konfrontaci s takovým soupeřem.Top týmy jsou za náma a my se budeme soustředit na boj o třetí příčku."

S. Strýhal [-] - M. Voldán [-] , P. Pokorný [-] , Š. Blažek [-] , N. Bekera [-] (79. D. Hruška [-] ) , M. Vincour [-] (66. A. Roubal [-] ) , O. Špinka [-] (79. F. Rejl [-] ) , J. Novák [-] , F. Drobný [-] , J. Trejbal [-] , V. Svatoň [-] (84. V. Mokošín [-] )

J. Kuneš [-] - J. Matějka [-] , J. Nessoumou [-] , M. Mbah [-] (84. L. Kudláček [-] ) , M. Ansuma [-] , J. Hauschke [-] (11. B. Rieger [-] ) , J. Klapkovský [-] , M. Moravec [-] , M. Jandík [-] (46. T. Mucha [-] ) , P. Franc [-] (84. T. Gregar [-] ) , F. Kalaš [-]

ŽK: 80. M. Voldán - 30. F. Kalaš . ČK: 77. F. Kalaš .
Hráči zápasu: Š. Blažek .
Počet diváků: 175. Rozhodčí: VÍCH Patrik - MATULA Pavel, KUDLÁČEK Milan.