21.kolo, Středočeský | Rakovník | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Přestřelku v Petrohradě zvládla v závěru Sýkořice

30. M. Majer , 36. M. Majer (p.) , 46. P. Nováček - 4. N. Serban , 11. V. Hříbal , 12. V. Hříbal , 74. M. Hříbal , 83. N. Serban
17

Zajímavý zápas se odehrál v Petrohradě, kam zavítala v rámci předposledního kola Sýkořice. Celkem slušný výlet pro hosty, kteří chtěli z dlouhé cesty vytěžit maximum. To se dařilo, když si na začátku vytvořili luxusní třígólový náskok. Domácí ale vstali z mrtvých, vyrovnali, ale v závěru zápasu o svůj slušný obrat přišli. Sýkořice tak dotáhla další zápas do vítězného konce až v posledních minutách.

Sokol Petrohrad
Radim Worzischek, kapitán: Opět nám nevyšel vstup do utkání, což nás trápí celou sezónu. Prohrávat po dvanácti minutách 0:3, to by si asi každý myslel, že je po zápase, my jsme ale nic nezabalili a začli jsme konečně hrát fotbal, který nás zdobí v jarní části soutěže. Po vyrovnání jsme nevyužili dalších několik šancí na otočení skóre, bohužel soupeř byl v zakončení kvalitnější, a tak si odvezl tři body.

P. Míček [-] - L. Halámek [-] , D. Halámek [-] , T. Halámek [-] - J. Masopust [-] - Z. Sajfrt [-] , M. Majer [-] , D. Učík [-] , L. Jambor [-] , R. Worzischek [-] , P. Nováček [-]

Sokol Sýkořice
D. Růžička [-] - M. Vančura [-] , -. Liviu [-] (46. P. Hynek [-] ) , M. Hříbal [-] , N. Serban [-] , V. Hříbal [-] , P. Ondráček [-] , Z. Klíč [-] , J. Šulc [-] , L. Karas [-] , F. Krejčík [-] (81. J. Morávek [-] )

ŽK: 38. L. Jambor - 67. L. Karas .
Hráči zápasu: N. Serban , V. Hříbal .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: VODRÁŽKA Tomáš - DOMABYL Martin (N), RŮŽIČKA Richard (N).