9.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

Ostrožská Nová Ves si veze bod navíc

10. P. Doseděl , 86. P. Doseděl (p.) - 13. P. Lorenc , 70. D. Petratur
0

Jalubí potřebuje body jako sůl a každá ztráta se zdá být vážnou. I toto utkání přineslo bodový neúspěch domácích, kteří získali jeden bod. Po penaltovém rozstřelu si bod navíc odváží celek Ostrožské Nové Vsi.

Poločasová remíza

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří měli více ze hry. Přesto se ujali vedení domácí, kteří skórovali po rychlém brejku. Autorem branky se stal už v 10.minutě Pavel Doseděl. Hosté ovšem nenechali domácím jednobrankový náskok a ve 13.minutě srovanli stav utkání na 1:1, když se autorem vyrovnávací branky stal Pavel Lorenc. Ve 21.minutě utkání došlo k nepříjemné situaci. Došlo k vážnému zranění hostujícího hráče, který musel opustit hřiště se zlomeninou holenní a lýtkové kosti. Nutno ovšem podotknout, že došlo ke zranění nezaviněnému. Toto zranění poznamenalo průběh celého utkání. DO kabin se tedy odcházelo sa remízového stavu 1:1.

Utkání dospělo do penalt

Ve druhém poločase se hrálo utkání nevalné úrovně s velkou měrou opatrnosti. I druhý poločas přinesl dvě branky. Na každé straně po jedné. Za hosty se trefil Dennis Petratur, který v 70.minutě poslal do vedení. Hosté z Ostrožské Nové Vsi ovšem tento náskok do konce utkání neuhájili díky brance, kterou zaznamenal v 86.minutě Pavel Doseděl z pokutového kopu. Byla to již druhá branka tohoto hráče v utkání. Zápas tak skončil remízou a remízové utkání znamená jediné. Rozhodnutí musí přinést střelba ze značky pokutového kopu.

Bod navíc pro hosty

Utkání rozhodovaly pokutové kopy, ve kterých domácích nezískali alespoň navíc. Ten si vezou hráči Ostrožské Nové Vsi, a který jim pomohl k posunu na čtvrou příčku tabulky.

SK Jalubí
L. David [-] - J. Kříž [-] (46. J. Gajdošík [-] ) , M. Burián [-] , D. Nosek [-] (72. J. Botek [-] ) , M. Jungman [-] , P. Doseděl [-] , L. Janeček [-] , J. Žaluda [-] , P. Hromada [-] (76. M. Andrýsek [-] ) , T. Gajdorus [-] , P. Klajn [-]

FK Ostrožská Nová Ves
A. Boček [-] - L. Franta [-] , P. Lorenc [-] (81. J. Ťok [-] ) , M. Pokorný [-] , V. Vávra [-] , M. Píštěk [-] , D. Jurásek [-] , R. Šálek [-] , M. Kreisl [-] , R. Zálešák [-] (26. M. Herák [-] ) , D. Petratur [-]

ŽK: 59. P. Lorenc , 82. D. Jurásek , 86. L. Franta .
Místo: Jalubí. Počet diváků: 200. Rozhodčí: Horváth Antonín - OHAREK Petr (N), ZÁLEŠÁK Radek (N).