Horváth Antonín
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ořechov - FK Znojmo 3:1 (1:0) 23.03. 15:00 -
Blatnice - Kostice 0:0 (0:0) 17.03. 15:00 -
Hoštice - Švábenice 5:1 (3:1) 04.11. 14:00 -
Kroužek - Ivanovice 5:2 (3:2) 28.10. 14:00 -
Bošovice - Lovčičky 1:1 (1:0) 22.10. 15:00 -
Vícemilice - Křenovice B 4:0 (3:0) 01.10. 10:00 -
Heršpice - Slavkov B 3:2 (0:2) 24.09. 16:00 -
M. Málkovice - Lysovice 2:2 (1:1) 10.06. 13:30 -
Koryčany - Šumice 2:1 (0:0) 28.05. 17:00 -
Holešov B - Kostelec 0:1 (0:1) 28.05. 10:15 -
Zborovice - Hluk 0:1 (0:0) 29.04. 16:00 -
Hoštice - Křenovice 1:3 (0:2) 16.04. 16:30 -
Zborovice - Kunovice 0:3 (0:2) 15.04. 16:00 -
Pačlavice - Otnice 0:2 (0:2) 09.04. 15:00 -
Letonice - Otnice 1:2 (1:2) 30.10. 14:00 -
Brankovice B - Dědice B 3:3 (3:2) 23.10. 13:00 -
Pustiměř - Pačlavice 1:0 (0:0) 22.10. 15:00 -
Kučerov - FKD B 1:2 (0:1) 16.10. 15:00 -
Kučerov B - Chvalkovice B 0:11 (0:5) 16.10. 12:00 -
M. Málkovice - Velešovice 4:2 (3:1) 28.09. 15:30 -
Chvalkovice - Opatovice 5:1 (1:0) 03.09. 16:30 -
Hoštice - Švábenice 4:0 (2:0) 27.08. 14:30 -
M. Málkovice - Hoštice 6:0 (5:0) 21.08. 15:30 -
Pačlavice - Slavkov 0:2 (0:1) 17.06. 18:00 -
Zlechov - Nivnice 3:0 (2:0) 12.06. 10:00 -
Křenovice B - Vážany 3:2 (1:0) 08.06. 18:00 -
Tlumačov - Uh. Ostroh 2:3 (1:1) 05.06. 17:00 -
Tečovice - Lužkovice 1:1 (0:0) 04.06. 17:00 -
VKK - Bystřice 0:3 (0:1) 03.06. 18:00 -
M. Málkovice - Kroužek 3:0 kont. (1:0) 29.05. 15:30 -
Zdounky - Polešovice 1:0 (0:0) 22.05. 16:30 -
Kateřinice - Juřinka 2:2 (0:2) 21.05. 16:30 -
Napajedla - Morkovice 1:0 (0:0) 14.05. 16:30 -
Němčany - Švábenice 2:5 (0:2) 11.05. 17:30 -
Nivnice - Fryšták 2:0 (1:0) 08.05. 16:30 -
Otnice - Křenovice 1:5 (0:3) 06.05. 17:30 -
Rousínov B - Němčany 5:2 (2:1) 01.05. 16:30 -
Šumice - Nedachlebice 3:2 (1:1) 24.04. 16:00 -
Buchlovice - Těšnovice 2:0 (1:0) 17.04. 16:00 -
Kostelec - Ludkovice 1:1 (1:0) 10.04. 15:30 -
Těšnovice - Osvětimany 1:2 (0:1) 03.04. 15:30 -
M. Málkovice - Hoštice 0:3 (0:0) 27.03. 14:00 -
Bošovice - Slavíkovice 1:4 (0:2) 19.03. 12:00 -
Zlechov - Bojkovice 0:2 (0:0) 30.10. 13:30 -
Hluk - Dol.Němčí 3:0 (2:0) 23.10. 13:30 -
Zlechov - Koryčany 1:3 (1:1) 16.10. 10:00 -
Fryšták - Bojkovice 0:2 (0:0) 03.10. 15:00 -
Brankovice - FKD 1:3 (0:3) 03.10. 10:00 -
Křižanovice - Otnice 2:4 (1:3) 28.09. 15:30 -
Nevšová - Baťov 1:4 (1:1) 26.09. 15:00