15.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

Byšice v posledním utkání sezóny remizovaly s Hovorčovicemi

16. J. Gabčo (p.) , 32. M. Macháček - 23. D. Černý , 66. J. Pouzar
6

Byšice i Hovorčovice podávaly na jaře poměrně nevyvážené výkony. Někdy z toho byla senzační výhra, někdy zase překvapivá ztráta. Dnešní, velice kvalitní utkání, skončilo dělbou bodů.

Penalta a vedení domácích

Od začátku utkání měli převahu hosté, kteří byli velice silní na balónu a svému soupeři nedávali příliš prostoru.

Skóre utkání ale otevřeli domácí, kteří měli po faulu na Jiřího Laudu k dispozici penaltu. Tu bezpečně proměnil Gabčo, a poslal tak svůj tým do vedení.

Trvalo to pár minut a bylo vyrovnáno. Po ztrátě balónu ve středu hřiště a následném brejku se prosadil Daniel Černý.

Hovorčovice měly poté několik šancí na to, aby se dostaly do vedení. I díky skvělému Hnízdilovi, který strážil byšickou svatyni, se jim ale branku vstřelit nepodařilo.

Naopak domácím se to povedlo. Přesnou střelou k tyči skóroval Martin Macháček.

I přesto, že hovorčovičtí měli mnohem více ze hry, po první půli se z vedení 2:1 radovali domácí.

Vyrovnání hostů

Hovorčovice na svého soupeře vlétly a vytvářely si jednu šanci za druhou.

V 66. minutě přišlo zasloužené vyrovnání. Po povedené individuální akci se prosadil Jakub Pouzar.

Hosté měli poté ještě několik dalších příležitostí k tomu, aby vedení strhli na svou stranu. Několikrát je však zastavilo břevno nebo domácí brankář.

Byšice tak ustály veliký tlak svého soupeře a oba týmy se tak se sezónou rozloučily dělbou bodů.

TJ Vitana Byšice
Daniel Hnízdil: Přijel k nám asi nejlepší tým, se kterým jsme se na jaře potkali. I přesto, že jsme dvakrát vedli, soupeř vždy dokázal vyrovnat a na konci nás hodně zatlačil. Nakonec jsme tlak ustáli a získaným bodem jsme dosáhli historického bronzu pro Byšice v I.B třídě.

SKK Hovorčovice
Jiří Tesař: Musím říct, že jsme odehráli fantastické utkání a po celý zápas jsme byli lepším týmem. Dvakrát jsme prohrávali a vždycky jsme dokázali vyrovnat. V posledních minutách zápasu jsme měli několik vyložených šancí. Několikrát jsme nastřelili břevno nebo tyč a bohužel nám to tam nechtělo spadnout, takže jsme remizovali. Po herní stránce to však byl z naší strany vynikající zápas.

D. Hnízdil [-] - P. Holina [-] , J. Prieložný [-] , M. Macháček [-] (46. [-] ) , R. Vlček [-] , K. Kmeťo [-] , P. Svačina [-] , J. Lauda [-] , O. Prokop [-] , J. Gabčo [-] (40. M. Hudec [-] ) , A. Bureš [-] (29. J. Šteiner [-] )

D. Hutař [-] - J. Pouzar [-] , R. Vintr [-] , D. Černý [-] , F. Škorvánek [-] , V. Valíček [-] , O. Pouzar [-] , L. Kubík [-] , M. Čáp [-] , A. Kaličiak [-] , M. Mansfeld [-]

ŽK: 45. J. Lauda , 45. M. Macháček - 45. O. Pouzar , 86. D. Hutař .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Kratochvíl Vladimír - PROCHÁZKA Václav, RŮŽIČKOVÁ Karolína.