6.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Bez útočníka to půjde těžko

0

Valašské Klobouky přivítaly na svém hřišti rezervu Brumova. Domácí tým se zatím v této sezóně střelecky trápí, neboť trenérovi Charvátovi pořád chybí klasický útočník. Bylo to vidět i v zápase proti Brumovu. Hosté šli do vedení po brance Macháče a ve 25. minutě navýšil na 0:2 Patrik Naňák. Za domácí zvládl snížit pět minut před koncem Revák, ale to na body nestačilo.

Brumov si vypracovává náskok

Na začátku prvního poločasu měli o něco více ze hry hosté. Svou převahu také dokázali proměnit ve dvě branky. Nejdříve v 17. minutě využil chybu obrany Marek Macháč, který vsítil první branku – 1:0. Ve 25. minutě navýšili hosté své šance na tři body v tomto zápase druhou brankou. Po mírném zaváhání brankáře se střelou prosadil Patrik Naňák – 2:0. I přes dvě inkasované branky hráli domácí se svým soupeřem vyrovnanou hru, ale v prvním poločase si dokázali vypracovat pouze jednu šanci, tu však nevyužili. Hosté proto odcházeli do šaten s nadějným dvoubrankovým vedením.

Branka Reváka přišla pozdě

Do druhého poločasu vstoupily Valašské Klobouky s jiným rozestavením a cílem vstřelit co nejdříve branku. Domácí si však za celý druhý poločas nedokázali vytvořit vážnější situaci před brankou Radka Smolíka, naopak Brumovu svědčila otevřená obrana soupeře. Vše, na co se oslabený útok domácích zmohl, byly dvě málo nebezpečné poloakce. Až v 86. minutě se na Klobouky přece jen usmálo štěstí, když se po nenápadné šanci prosadil Peter Revák – 1:2. Béčko Brumova si však závěr utkání pohlídalo a dovedlo zápas ke svému vítězství.

TJ Spartak Valašské Klobouky
Pavel Charvát (Valašské Klobouky, trenér): Herně to z naší strany není špatné, ale gólově se trápíme. Pořád nám schází klasický útočník, takže na hrotu točíme záložníky a dneska dokonce i obránce. Sice málo gólů dostáváme, ale také málo dáváme. V minulých zápasech jsme měli aspoň šance, ale dneska jsme si nedokázali vypracovat zhola nic.

R. Důbrava [-] - S. Martínek [-] , R. Kadlec [-] , M. Sáblík [-] , J. Nahodil [-] , M. Ptáček [-] - J. Trnavský [-] , D. Kocourek [-] , O. Šarátek [-] , M. Pechanec [-] - P. Revák [-]