6.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Juřinka veze domů vysokou výhru

0

Tým Podkopné Lhoty v podzimní části tápe. Na body nedosáhl ani v domácím zápase proti Juřince, ba co víc, domácí museli přetrpět pořádný výprask. Juřinka vlétla do zápasu ve velkém stylu a po 10 minutách vedla 0:3. Další góly stříleli hosté až ve druhém poločase a nakonec z toho byl debakl 1:7. Po dvou brankách zaznamenali Vaigl a Škorňa.

Po deseti minutách bylo rozhodnuto

Juřinka šla do vedení hned na začátku utkání. Po rohovém kopu a nepřehledné situaci se prosadil Marek Vaculín – 1:0. O tři minuty později předložil Vavřík míč Vaiglovi přímo před prázdnou bránu a útočník Juřinky neváhal – 0:2. Smršť úvodní desetiminutovky dovršil Norbert Škorňa, který se levačkou trefil krásnou střelou do šibenice – 0:3. Běžela desátá minuta utkání a o zápase bylo víceméně rozhodnuto. Nic na tom nezměnil ani gól Nedavašky na 1:3. Domácí si nedokázali vytvořit souvislejší tlak a hosté se už do útoku moc nehrnuli.

Další branky do sítě domácích

Další branky přidala Juřinka ve druhém poločase. Nejdříve v 64. minutě zužitkoval své sólo René Fröhlich – 1:4. Pak v rozmezí sedmi minut dali hosté další tři branky. Svůj druhý gól v zápase vsítil Vaigl, poté Škařupa dalším samostatným únikem nedal domácímu brankáři šanci a kanonádu Juřinky uzavřel v 78. minutě přesně hlavičkující Norbert Škorňa. Domácí se v zápase nezmohli na žádnou větší šanci a hrozili tak maximálně z rohových kopů nebo z dlouhých autů, ty však dokázala Juřinka eliminovat. Konečný stav utkání tak je 1:7. Podkopná Lhota nadále zůstává bez zisku jediného bodu na chvostu tabulky, což je na konci šestého kole už vážné.

TJ Juřinka
Zdeněk Veselý (Juřinka, trenér): Moc nám pomohly vstřelené góly na začátku zápasu. Za tříbrankového vedení se pak hraje dobře. Soupeř hrozil hlavně ze vzduchu, ale jeho snahy jsme eliminovali a pak už nám nic nehrozilo.