8.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Valašské Klobouky konečně proměňovaly šance

0

Valašské Klobouky na svém hřišti přivítaly celek Zubří. Domácí se potýkají se střeleckým výpadkem, nicméně dnes se jim v útoku zadařilo a vstřelili tři branky. Jednou se prosadil Mikulčík, jednou Martin Sáblík a poslední trefa patřila Kocourkovi. Hosté ze Zubří nepředvedli za celý zápas kloudnější ofenzivní akci a vracejí se domů s prázdnou.

Mikulčík dává domácím vedení

Domácí tým vstoupil do prvního poločasu aktivně a svého soupeře dokázal zatlačit. Valašské Klobouky se ujaly vedení ve 26. minutě. Tomáš Mikulčík vyslal na brankáře Jurku střelu přes jednoho z obránců, který míč ještě tečoval, a bylo to 1:0. Domácí tým vstřelená branka uklidnila, zvláště proto, že Valašské Klobouky v podzimní části příliš velkou střeleckou fazónu nemají. Až do poločasu se už skóre neměnilo, neboť domácím ofenzivní akce nevycházely a hosté se o ně ani moc nepokoušeli.

Další dvě branky domácích

Po změně stran se snažili hosté přidat na tempu, ale jejich aktivitu brzdily velké nepřesnosti a chyby v rozehrávce. Toho využili domácí, kteří bez problémů kontrolovali hru a ke konci zápasu přidali ještě dvě branky. Nejdříve se v 73. minutě po přesné kolmici obtočil kolem obránce martin Sáblík a přesnou střelou k tyči zvýšil vedení Klobouk na 2:0. V samotném konci zápasu v 89. minutě ještě postupoval David Kocourek sám na brankáře Jurku, kterého přeloboval a uzavřel tak účet zápasu na 3:0. Další šance domácích zůstaly nevyužity, nicméně vzhledem ke střeleckému trápení Valašských Klobouk jsou tři vstřelené góly dobrým výsledkem. Domácí po zásluze berou tři body, také proto, že Zubří směrem dopředu nepředvedlo nic, co by stálo za řeč.

TJ Spartak Valašské Klobouky
Pavel Charvát (Valašské Klobouky, trenér): Jsme spokojený, hráli jsme dnes dobře. Jak jsme v minulých zápasech neproměňovali své šance, tak dneska nám tam nějaké góly spadly a už to šlo.

R. Důbrava [-] - S. Martínek [-] (90. V. Pavlůsek [-] ) , A. Kachlík [-] (65. M. Dubčák [-] ) , R. Kadlec [-] , D. Kocourek [-] - M. Sáblík [-] , J. Trojáček [-] , J. Trnavský [-] (79. O. Šarátek [-] ) , P. Revák [-] , T. Mikulčík [-] (88. A. Kurtin [-] ) - F. Mana [-] (87. J. Maňas [-] )