11.kolo, Zlínský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Vlachovicím nevyšlo domácí utkání

0

Souboj dvou týmů z opačných konců tabulky nabídlo 11. kolo ve Vlachovicích, kam zavítal tým Kelče. Hosté měli problém potvrdit roli favorita a gólové se prosadili až ve druhém poločase. Na vedoucí branku Tomáše Hlavici ale rychle odpověděl domácí Šimoník. Vyrovnaný stav ale netrval dlouho, za hosty se prosadil Martin Pastrnek, který rozhodl o zisku tří bodů pro svůj tým.

Vyrovnaný první poločas

V prvním poločase se diváci branky nedočkali. Vlachovičtí hráči ještě dokázali držet tempo s favoritem a proto byl poločas vyrovnaný. Domácí si dokázali vypracovat dvě nebezpečné akce, ale hráči Vhlachovic nedokázali z hranice malého vápna a penalty rozvlnit síť za brankářem Palátem. Hosté sice branku vstřelit dokázali, ale pro offsidové postavení nebyla uznána.

Vítěznou branku zaznamenal Pastrnek

Ve druhém poločase se vyrovnaný stav zlomil. Nejdříve šli do vedení hosté, kteří na začátku druhého poločasu poslali na hřiště čerstvé síly. Právě jeden ze střídajících hráčů, Tomáš Hlavica, se v 50. minutě prosadil. Hosté využili zaváhání soupeře ve středu zálohy a přesně zakončující Hlavica byl na konci celé akce – 0:1. Vlachovice však rychle našly síly na odpověď. Po rohovém kopu vyrovnal Ondřej Šimoník – 1:1. Ke smůle domácích ale nevydržel vyrovnaný stav utkání dlouho. V 64. minutě po centru Jana Hlavici vyskočil na centrovaný balón nejvýše Martin Pastrnek, který strhl vedení na stranu Kelče – 1:2. Domácí až do konce zápasu nenašli síly na zvrat a Kelč si tak odváží domů tři body.

SK Vlachovice
Tomáš Kolouch (kapitán): V první půli jsme se soupeřem ještě vydrželi běhat, proto hra byla vyrovnaná. Po půli se to ale zlomilo, po chybě ve středu hřiště jsme dostali první branku. Následně jsme vyrovnali po sehraném rohovém kopu. Výsledek jsme, ale neudrželi a hosté vstřelili gól hlavou, když se dokázal prosadit jeden z útočníků.

M. Bodlák [-] - T. Kolouch [-] , P. Jandík [-] , Z. Kupčík [-] - N. Jiří [-] , M. Doruška [-] , D. Hlavica [-] (75. J. Vlček [-] ) , O. Šimoník [-] , Z. Míča [-] - J. Hovězák [-] , R. Chovanec [-] (50. M. Kořenek [-] )