26.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2021-2022

--

Nedašov mohutným finišem vydololoval se Slušovicemi bod

20. J. Marek , 78. J. Kolínek , 79. J. Marek - 26. P. Kvasnica , 53. O. Otepka (p.) , 59. M. Marek
6

Do Nedašova zavítal druhý tým Krajského přeboru ze Slušovic a byl v tomto duelu favoritem. V prvním dějství bylo k vidění po jedné brance na každé straně. Ve druhém poločasu si hosté vypracovali již dvoubrankový náskok. Domácí ale během jedné minuty srovnali a získali cenný bod.

V první půli padla jedna branka na každé straně

David Solař, brankář Nedašova: „Získali jsme cenný bod. Slušovice ukázaly, že jsou oprávněně druhým celkem soutěže, na hřišti byla znát jejich kvalita. Šest vstřelených branek, to se muselo divákům líbit. Do vedení jsme šli po 20 minutách, ale favorizované Slušovice třemi trefami výsledek otočily. Manko se nám podařilo smazat v posledních deseti minutách, kdy se nám podařilo dvěma slepenými trefami srovnat. V samém závěru měly ještě oba celky příležitosti strhnout výhru na svou stranu, ale nakonec se oba celky rozešla spravedlivě smírně. Za remízu jsme rádi.“

Domácí ve druhé půli srovnali

web FC Slušovice:

Zápas byl z naší strany rozehrán za tři body, ale nakonec můžeme být rádi za jeden. V samém úvodu spálil velkou šanci Maliňák a další šance zůstaly nevyužity. Ve 20. minutě po našem nedůrazu v pokutovém území slavili úvodní trefu domácí. Nám se podařilo vyrovnat Kvasnicou, který po přesné přihrávce Divoky využil své rychlosti a nedal brankaři šanci. Hned po přestávce střela Kvasnici dvakrát orazítkovala břevno a míč se odrazil zpátky do hřiště. Do vedení jsme šli proměněným pokutovým kopem Otepkou za faul na Kvasnicu. Na 3:1 zvyšoval v po chybě brankaře Marek. V tuto dobu jsme byli jasně lepším týmem, ale další šance Otepka a Maliňák zahodili. Následně si vybral slabší chvilku i náš brankař a soupeř snížil. No a chvilku později, po naší další chybě a špatné malé domů, domácí srovnali. V závěru mohli domácí ještě strhnout vítězství na svou stranu, ale naštěstí nás zachránilo břevno.