23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Křižanov nadělil Santusu tenisového kanára

17

Křižanov nadělil Santusu tenisového kanára a nadále vede tabulku okresního přeboru.

Křižanov do půle třikrát skóroval

Za krásného nedělního odpoledne se odehrálo místní derby, ve kterém sice není favorita, ale při pohledu na tabulku si domácí museli přiznat, že favority jsou.

Začalo se trochu neurovnaně a oba týmy se srovnávali se silným větrem. Do 10.minuty měli domácí dvě gólovky, ale David Fendrych a Michal Škorpík neproměnili. Ve 14.minutě se k odraženému balonu dostal Michal Škorpík a domácí vedli 1:0. Poté Křižanov lehce polevil a Jívoví mělo tutovky, kterou však vychytal vynikající Stupka. Ve 30.minutě po křídelní akci, vypadl míč z rukou Jakubce přímo k nohám Patrika Bajera a bylo to 2:0. O 5minut později prostrčil Uhlíř míč mezi stopery Adamu Fendrychu, který v sólo úniku nasadil Jakubcovi ,,gajdy” a bylo to 3:0. Dokonce poločasu se už nic moc nedělo, za zmínku stojí pouze Škorpíka neunazný gól pro hraní rukou.

Domácí navýšili ve druhém poločase svoje vedení

Ve druhém poločase domácím trvalo déle než se začali prosazovat, ale nakonec to přišlo. V 58.minutě si vyměnil míč David Fendrych s Martinem Petrem, který napálil míč ze 20metrů do šibenice a zvýšil na 4:0. V 68.minutě běžel od půlící čary štírek Škorpík zcela sám a mazácky zakončil podél hostujícího golmana. V 72.minutě mohl domácí kanonýr zkompletovat hattrick, ale z přímáku napálil břevno. V 86.minutě ještě zvýšil na 6:0 Patrik Bajer a to bylo vše.

SK FC Křižanov
J. Stupka [-] - D. Uhlíř [-] , M. Škorpík [-] (78. M. Procházka [-] ) , D. Fendrych [-] , A. Fendrych [-] , M. Petr [-] (62. M. Procházka [-] ) , L. Halámek [-] , L. Anděl [-] , T. Malec [-] , R. Navrátil [-] (68. J. Milota [-] ) , P. Bajer [-]

FC Santus Jívoví
J. Jakubec [-] - P. Liška [-] (73. M. Štryncl [-] ) , J. Láznička [-] , J. Koukola [-] , J. Rosa [-] , J. Horký [-] (22. D. Dřímal [-] ) , R. Havlíček [-] , M. Koukola [-] , Z. Holubář [-] , V. Dvořák [-] , M. Mach [-]

ŽK: 53. D. Fendrych - 73. Z. Holubář .
Počet diváků: 125. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - STRATENÝ Michal, SKRYJA Stanislav.