23.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Bobrová veze výhru z O.Bítýšky

17

Bobrová veze výhru z O.Bítýšky, kterou potvrdila ve druhém poločase.

Bobrová otočila vývoj první půle

Za velmi příjemného fotbalového počasí se očekávala atraktivní podívaná. V zápase se potkali dva sousedé v tabulce. Při případné výhře se mohla Bobrová dotáhnout na rozdíl jednoho bodu na domácí v tabulce šestou Osovou Bítýšku.Ty diváci, kteří dorazili na zápas o trochu později, přišli o rychlou branku v hostující sítí. O tu se postaral v 3. minutě domácí Radek Hemala - 1:0. Hosté se ale z takto rychlé branky nesesypali a ve 26. minutě se postaral o vyrovnání Michal Hájek - 1:1. Hosté se neuspokojili a vrhli se do další aktivity a to se jim vyplatilo. A to i díky další brance z 29. minuty, kterou otočil vývoj zápasu na stranu Bobrové kanonýr hostí Jiří Svoboda - 1:2. Ale právě od té doby se střelci obou týmů vyali předčasné volno. Samozřejmě se o to zapřičinili oba gólmani. Domácí se sice snažili srovnat do poločasu skóre, ale hosté si nadějné poločasové vedení již nenechali vzít a mohli odcházet do kabin velmi spokojeni.

Bobrová potvrdila tři body

Bobrová po změně stran pokračovala v aktivní hře a zaslouženě přidala i další branky. V 55. minutě uklidnil hosty Michal Hájek - 1:3. V 83. minutě dal výsledku konečnou podobu opět Michal Hájek, který tak zkompletoval hattrick - 1:4. Bobrová tak po vítězství ztrácí ze sedmého místa bod na šestou Bítýšku a v příštím kole ji bude moci přeskočit. Bobrová doma přivítá Radostín a Osová Bítýška zajíždí do Doubravníku.