18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Doubravník překvapivě vyhrál v Bystřici

20

Doubravník překvapivě vyhrál v Bystřici, když jedinou branku trefil v poslední minutě první půle Vojta.

Vojta trefil gól do šatny

Zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí. Začátek utkání přinesl nejprve vzájemnou oťukávanou a záhy začali přicházet také šance. Jenže gólmani obou týmů byli na svém místě. Když už se blížil konec poločasu a všichni si mysleli, že v prvním poločase žádná branka nepadne, udeřili ve 45. minutě hosté a zásluhou Miroslava Vojty šli do kabin mnohem veselejší - 0:1. Přesto měl být zápas ještě otevřenou partií a domácí fanoušci pevně věřili v obrat.

Hosté nedali penaltu, ale vyhráli

Do druhá půle vstoupili domácí s cílem brzo vyrovnat, ale to se jim dlouho nevedlo. Byli to naopak hosté, kteří mohli v 59. minutě zvýšit skóre. Ve vápně byl sražen Gibfried, ale Ondřej Müller pokutový kop neproměnil. Ve zbytku zápasu již Doubravník výhru uhájil, a tak si mohl do tabulky připsat cennou výhru a tři body do tabulky.

SK Bystřice nad Pernštejnem B
J. Mrňous [-] - R. Horák [-] , O. Veselý [-] (77. M. Petr [-] ) , A. Feifer [-] , M. Pavlíček [-] , T. Samek [-] , D. Čech [-] (46. M. Procházka [-] ) , M. Svoboda [-] , M. Hofmann [-] , J. Holý [-] , M. Šponar [-]

FK Doubravník
B. Konvalinka [-] - O. Müller [-] , M. Vojta [-] (55. D. Juračka [-] ) , M. Škvařil [-] , O. Gibfried [-] , S. Škvařil [-] , S. Balák [-] , J. Kapoun [-] , J. Slámečka [-] (83. L. Jaroš [-] ) , T. Beran [-] , T. Csizmár [-] (46. M. Šikula [-] )

ŽK: 34. M. Hofmann , 85. M. Svoboda - 47. O. Müller , 94. B. Konvalinka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: GREGAR Daniel - TOMÁŠEK Petr (N), JEDLIČKA Michal (N).