15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

Bobrová nadělovala

23

Bobrová nadělovala a v domácím prostředí nasázela Štěpánovu šest branek.

Bobrová vstřelila v první půlce dvě branky

Začátek zápasu patřil domácím a Petr Dvořák v 6. minutě dostal Bobrovou do vedení - 1:0. V dalším průběhu první půle se domácím dlouho nedařilo přidat další gól. Až v 36. minutě domácí kanonýr Svoboda dostal míč do sítě podruhé - 2:0. Tak také skončil první poločas.

Bobrová přidala další čtyři góly

Druhý oločas začali domácí velkým tlakem, který zúročil ve 48. minutě Rostislav Kratochvíl - 3:0. Další průběh se podobal tomu z prvího poločasu.Domácím se dlouho nedařilo navýšit trojgólové vedení. Dalších branek se tedy 50 domácích fanoušků dočkalo až v poslední desetiminutovce. Nejprve vše rozjel opět v 80. minutě domácí kanonýr Svoboda - 4:0. V 83. minutě se prosadil střídající Jaroslav Ptáček - 5:0. Skóre uzavřeli domácí z pokutového kopu v 87. minutě, kdy si míč na značku pokutového kopu postavil brankář Jiří Dostál a překonal tak svého gólmanského kolegu ve štěpánoovském dresu - 6:0. Domácí tak začali jaro vysokým vítězstvím.