14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2021-2022

10. J. Novotný (vl.) , 26. D. Staněk , 47. P. Císař - 12. T. Požár , 29. M. Ochrana
20

V derby Radostín překvapil Bory a připsal si cenné tři body.

První poločas padly dvě branky na každé straně

Utkání se začalo útočně a domácí se ujali vedení v 10. minutě, kdy si hosté vstřelili vlastní branku. O dvě minuty později bylo srovnáno, když Dupala překonal Tomáš Požár. A Bory pokračovaly v aktivitě a snažily se vstřelit vedoucí branku. Tu se podařilo vstřelit ve 26. minutě ale nakonec domácímu Staňkovi 2:1. Hosté ale znovu kontrovali o tři minutě později, když vyrovnal kanonýr Mirek Ochrana 2:2. Tak také skončil poločas bohatý na branky.

Císař rozhodl derby

Derby nakonec rozhodl domácí Císař ve 47. minutě a ač se hosté celý druhý poločas snažili o vyrovnání nebylo jim přáno. Domácí Dupal již žádný míč za svá záda nepustil a tak se domácí diváci mohli radovat z nečekaného vítězství proti druhému celku tabulky. Příští kolo se Bory utkají v domácím prostředí s posledním Křovím. Radostín zajíždí do Nové Vsi, kde se utká s místní rezervou.